Kategorie produktów

Sinulan Junior Gardło

Sinulan Junior Gardło

4.17 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Sinulan Junior Gardło

Sinulan Junior Gardło to suplement diety w postaci syropu dla dzieci po 3. roku życia, młodzieży i dorosłych. Preparat  o działaniu wspomagającym prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych (szczególnie gardła i krtani) oraz układu odpornościowego. 

Skład

Składniki środka Sinulan Junior Gardło są następujące: syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt z porostu islandzkiego (Lichen islandicus), ekstrakt z ziela tymianku właściwego (Thymus wlgaris), kwas L-askorbinowy, aromat naturalny truskawkowy, ekstrakt z ziela wiązówki błotnej (Spiraea ulmaria), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancje konserwujące: benzoesan sodu i sorbinian i potasu.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Sinulan Junior Gardło powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Sinulan Junior Gardło. Zalecana porcja produktu do zażycia to 5 ml (1 łyżeczka) dziennie.

Przeciwwskazania

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Sinulan Junior Gardło.

Preparat Sinulan Junior Gardło należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-04-15 10:49

kicham i prycham od wczoraj. no i jeszcze bolą mnie głowa i wszystko. To niekoniecznie zwykły katarek lecz brać leki przecież trzeba.

Zenobiusz 2020-01-02 12:06

Wybieram ten lek na bolące gardło. Korzystna ulga jest murowana.

Eustachy 2017-05-31 17:23

Ta chwila, kiedy budzisz się i od razu padasz na twarz. I tak zaczął się mój dzionek. Infekcje nosowe mocno mi dokuczają. Nie chcę żeby się pogorszyło więc stosuję Sinulan Junior Gardło . Preparat znakomicie oczyszcza drogi oddechowe i udrożnia nos. I nawet jest w rozsądnej cenie.

Daniela 2017-04-24 10:56

Moim dzieciaczkom nie podpasował ten syropek.

Cecylia 2017-04-19 15:04

Dardzo dobry i działa!

Weronika 2016-03-10 16:08

polecam.bardzo dobrze nawiłża gardło

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.