Kategorie produktów

Xylorhin

4.25 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Xylorhin

Xylorhin to preparat dostępny w postaci aerozolu do nosa. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które w szybki i bezpieczny sposób chcą udrożnić nos. Xylorhin zmniejsza obrzęk oraz minimalizuje ilość zalegającej wydzieliny. Xylorhin ułatwia oddychanie, zmniejsza uciążliwe objawy wywołane np. katarem siennym. Xylorhin działa niezwykle szybko - pacjent odczuwa ulgę już po kilku minutach od zastosowania leku.

Skład

W składzie aerozolu do nosa Xylorhin znajdują się następujące substancje: chlorowodorek ksylometazoliny.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1-2 dawki do każdego otworu nosowego.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Eugenia 2019-12-26 17:06

Jeszcze nie znalazłam tego jedynego środka na zatoki. Mam zamiar kontynuować poszukiwania.

Ksenia 2018-11-27 09:04

Jak tylko przychodzi wiosna mnie męczy okropny katar. W aptece mam szeroki wybór produktów. Bezdyskusyjnie wybieram Xylorhin . W końcu kłopot z głowy... Polecam gorąco!

Helena 2017-11-12 21:29

Xylorhin to preparat, który nie raz wyciągnął mnie z ,,katarowej'' opresji. Od dziecka męczy mnie katar sienny. A uwidacznia się on wiosną - alergia na pyłki. Sądziłam, że będę się z tym męczyć do końca życia na szczęście mam Xylorhin . Zdecydowana ulga dla mojego nosa.

Adelina 2016-04-21 12:32

Xylorhin jak dla mnie działa ok.

Rozalia 2016-02-18 16:15

Czy ktoś z was miewał kiedykolwiek aż takie problemy z zatokami? Nie mam zielonego pojęcia, czemu mam z nimi taki problem. A wszystko zaczęło się kilkalat temu. Okres jesienno-zimowy to u mnie masakra. Na szczęście stosuję Xylorhin . Składniki specyfiku wpływają na ukrwienie błon śluzowych nosa i zatok, a zmniejszając obrzęk wspierają również udrożnianie dróg oddechowych.

Katrina 2015-03-16 18:38

Polecam, potrafi dobrze odblokować nos a o to w takich lekach chodzi!! Z tego też powodu daje 4/5 za skuteczne i szybkie działanie !!

SUpix 2015-02-24 17:17

Po kilku minutach odblokowuje nos! Działa znakomicie i serdecznie polecam! Dla każdego dobry i zawsze pomaga! Jest super!

Bomek 2015-01-11 12:13

Na mnie działają każde krople tylko teraz jest problem w jaki sposób. Jak wcale by nie działały to byłbym bardzo zaniepokojony! Te akurat działają dobrze ale są drogie i tylko czasami się na nie decyduje jak z nich korzystam.

Hanter 2015-01-11 12:12

Na mnie ten lek wcale nie działa i nie odczuwam różnicy po zastosowaniu xylorihin-u. Muszę iść z tym do lekarza chyba, bo to dziwne jest bardzo ;/

Trixi 2015-01-11 12:12

Jakoś ostatnio miałem okazje zastosować ten suplement i moim zdaniem można skutecznie pozbyć się kataru, bo w 2 minuty czułem różnice! Świetnie działa, tylko cena jest za duża porównując odpowiedniki na rynku.

Daniel23 2015-01-02 12:17

Świetne krople do nosa, które zachowują bardzo dobrą jakość przez cały czas. Niektóre krople po 2 tygodniach działaly na mnie słabo a te jak zawsze dobrze pracują i udrażniaja nos. Polecam!

Igner 2014-12-31 15:50

Bardzo dobry środek do nosa w prosty sposób mogłem uratować się i mieć możliwość swobodnego oddychania. Działa bardzo szybko - do 5 minut nie ma się uczucia zatkanego nosa.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.