Kategorie produktów

Altra

Altra

4.17 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Altra

Kapsułki Altra to suplement diety. Produkt przeznaczony jest dla osób, które chcą wespreć swoją wątrobę oraz dla wszystkich tych, którzy zmagają się z problemami trawiennymi i towarzyszącymi im dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi.

Dodatkowo wskazaniem do jego stosowania mogą być uszkodzenia i zaburzenia czynności wątroby, wynikające ze złej diety i praktykowanych nałogów.

W składzie suplementu Altra znajdują się fosfolipidy sojowe. Wspierają one przywrócenie prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz usprawniają proces jej detoksykacji. Wyciąg z korzenia ostryżu długiego redukuje z kolei ilość gromadzącego się w wątrobie tłuszczu. 

Suplement Altra zawiera także wyciąg z liści karczocha i chlorellę, które wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu w organizmie. Wspomagają również utrzymanie zdrowia woreczka żółciowego i biorą udział w procesach oczyszczania z toksyn i odtruwania, które odgrywa istotną rolę w pracy wątroby.

Skład

Składniki suplementu diety Altra to:

fosfolipidy sojowe, tłuszcz roślinny (w tym olej sojowy i masło kakaowe), wyciąg z korzenia ostryżu długiego, wyciąg z liści karczocha, chlorella, wyciąg z ziela Brahmi, wyciąg z liści Andographis paniculata, wyciąg z nasion ostropestu plamistego.

 

Zalecane spożycie:

Kapsułki należy popijać wodą i przyjmować w trakcie lub po posiłku. Zalecane spożycie suplementu diety Altra w ciągu dnia to 1 kapsułka 2 razy dziennie.

Składnik

Zawartość (2 kapsułki)

Fosfolipidy sojowe

400 mg

Wyciąg z korzenia ostryżu długiego

80 mg

Wyciąg z ziela karczocha

80 mg

Chlorella

40 mg

Wyciąg z ziela Brahmi

40 mg

Wyciąg z liści Andrographis paniculata

40 mg

Wyciąg z nasion ostropestu plamistego

28,6 mg

(co dostarcza 20 mg sylimaryny)

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Altra jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Krzysztof Jarzyna 2019-04-21 22:15

Te opinie wyglądają jakby pisała to jedna osoba, odpowiedzialna za marketing tego produktu..

szymon 2019-04-18 09:57

no różni ludzie różne potrzeby. mi się to nie sprawdziło.

Murin 2019-04-14 10:17

haha zmieńcie specjalistę ds marketingu bo te komentarze aż w oczy kłują :D

Opinia użytkownika 2018-10-17 21:32

Ze względu na częste bóle brzucha przetestowałam mnóstwo środków Altra również. Daję 3/5.

Michalina 2018-08-11 13:31

Mimo, że wątroba jest organem, który może się samodzielnie regenerować, to warto pamiętać o tym, by go wspierać. Ja stosuję Altra, bo przez długie lata swojej młodości byłem uzależniony od fast foodów: na śniadanie, obiad i kolację. Mam 23 lata, zrobiłem badanie cholesterolu i jego poziom był podwyższony.

Michalina 2018-03-07 09:05

Ludzie łykają jakieś tabsy na regenerację i detoks, chociaż tak naprawdę za oczyszczanie organizmu odpowiedzialne są poszczególne narządy, jak jelita, wątroba i inne. Tak naprawdę człowiek nie musi maczać w tym palców, a jedyne, co powinien zrobić, to wspomagać te narządy, by pracowały, jak należy. Właśnie dlatego ja mam Altrę.

Sławomir 2018-01-26 21:34

Wątroba narażona jest na rozmaite czynniki z zewnątrz, które wpływają na jej kondycję. Dobrze o nią dbać!

Michalina 2018-01-24 09:12

Wątroba jest ważnym narządem, który odgrywa istotną rolę dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bez niej tak naprawdę niewiele można zdziałać. Z tego powodu kluczowym jest zadbanie o swoją wątrobę, tak by móc zapewnić jej dłuuuugi żywot :)

Gabriela 2017-08-03 17:03

Kiedyś czytałam jakiś artykuł o tym, że by pomóc wątrobie trzeba ją na pewno wspierać. Dlatego ja używam Altra . Jestem pewna, że robię dla siebie, co mogę. Ten produkt wspiera nie tylko wątrobę, ale też procesy trawienne.

Balbina 2016-09-29 10:48

Altra Dba o zdrowie mojej wątroby! Mam ją zawsze w domu!

Helena 2016-01-22 15:36

Altra jest bardzo dobra jak dla mnie. Niezastąpiona i tyle!

Michalina 2016-01-19 09:38

Wątroba jest narządem, który nieustannie ulega rozmaitym procesom oraz mają na niego wpływ m.in. zła dieta, nałogi, stres a także nieodpowiednie dbanie o siebie w okresie obniżonej odporności. Wątroba z drugiej jednak strony posiada zdolności do samoregeneracji, co jest rzadkie w przypadku innych narządów. Jeśli chodzi o wsparcie dla wątroby, to ja zawsze wybieram Altra.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.