Kategorie produktów

Zdrovit Gastranin

Zdrovit Gastranin

3.36 Średni

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Zdrovit Gastranin

Zdrovit Gastranin to produkt leczniczy w postaci tabletek musujących, który stosuje się w leczeniu dolegliwości dyspeptycznych, np. problemów z trawieniem, zgagi i nadkwaśności żołądka.

Substancja czynna, jaką jest ranitydyna, hamuje wydzielanie kwasu solnego w soku żołądkowym. To z kolei prowadzi do zwiększania się pH soku żołądkowego (zmniejsza się jego kwasowość).

Zdrovit Gastranin przeznaczony jest do objawowego leczenia dolegliwości dyspeptycznych i żołądkowych, które nie są związane z chorobą organiczną przewodu pokarmowego. 

Produkt leczniczy Zdrovit Gastranin, ze względu na zawartość aspartamu, nie jest zalecany osobom chorym na fenyloketonurię i z ostrą porfirią. 

Skład

Składknikami produktu Zdrovit Gastranin są następujące substancje:

- substancja aktywna: ranitydyna (Ranitidinum 150mg w postaci chlorowodorku w jednej tabletce)
- substancje pomocnicze: wodorowęglan sodu, sacharyna sodowa, makrogol 6000, aromat pomarańczowy

Dawkowanie:

Lek Zdrovit Gastranin należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu dnia: 1 tabletka Zdrovit Gastranin na dobę.

1 tabletkę musującą rozpuścić w 1/2 szklanki wody. Roztwór wypić po całkowitym rozpuszczeniu się tabletki.

Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 16 roku życia. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu leczniczego Zdrovit Gastranin

Produkt leczniczy Zdrovit Gastranin należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Twix 2018-11-26 22:06

Jak na mnie działa i poczułem róznicę w moim stawieniu. Zdrovit Gastranin Działa i warto go stosować, spróbuj i zobaczysz rezultat!

Wiktor4 2017-11-23 12:37

Zdrovit Gastranin to dobry suplement, lecz moim zdaniem czegoś mu brak aby mógł jeszcze dłuższą chwilę nam pomagać niż tylko taką krótką..

Hilaria 2017-04-14 13:58

Zdrovit Gastranin to specyfik, dedykowany w przypadku wrzodów. Zazwyczaj są one spowodowane kiepskim przebiegiem procesów trawiennych. Mogę występować przy niestrawności. Na pewno wymagają odpowiedniego działania z naszej strony.

Wera 2016-06-28 17:14

Od jakiegoś czasu męczy mnie pieczenie w przełyku... Rozglądałam się za czymś, ale nie znalazłam nic. Ale jednego dnia znajoma powiedziała mi o preparacie Zdrovit Gastranin . I już od tamtego dnia pozbyłam się problemów.

Rozanna 2016-06-11 21:56

Nadkwasota to efekt zaburzonej pracy soków żołądkowych. Głównym objawem jest nieprzyjemne odbijanie i posmak w ustach. Zdrovit Gastranin to produkt którego składniki zmniejszają aktywność enzymów trawiennych, zwłaszcza kwasu solnego. Kwas solny znajduje się w soku żołądkowym. To on odpowiada za pierwotne trawienie. Należy zadbać o to, by pracował prawidłowo.

Bernard 2016-05-18 10:46

Z zakażeniem H. pylori i wrzodami borykam się już zdecydowanie zbyt długo. Gdybym mógł coś zmienić wolałbym podjąć profilaktykę niż ratować opłakane skutki. I prędzej postanowiłbym sobie kupić Zdrovit Gastranin ...

Igors 2015-04-02 16:12

Z tym środkiem na pewno nie poprawie swojego trawienia. Nie pozwala on na przywrócenie mojego zdrowia. Nie polecam, bo nie działa to tak dobrze ;/

Witos 2015-03-28 13:27

Od kilku tygodni stosuje ten preparat i wydaje mi się, że działa bardzo dobrze i skutecznie można poczuć różnicę już od 1 dnia stosowania. Zobaczycie efekt po kilku godzinach i już nie odstąpicie tego leku :)

Opinia użytkownika 2015-03-06 14:58

bardzo skuteczny lek

noway! 2015-02-12 11:45

NO! Nigdy tylko nie ten środek. Straciłem na niego tylko pieniążki ...

Norbertoo 2015-02-12 11:39

Ostatnio miałem okazje zastosować ten lek i jakoś mi nie pomógł prosto i skuteczne. Nie polecam bo jakoś nie poczułem różnicy i nie działa!

Kamip 2015-02-12 11:38

Lek jest na naprawdę wysokim poziomie warto jest go stosować i cieszyć się z jego korzyści. Polecam dla wielu osób bo działa znakomicie.

Taks 2015-02-12 11:36

Przepraszam miałobyć 4!

Taks 2015-02-12 11:36

Jego działanie jest zgodnę z opisem i nie mam do niczego zastrzeżeń. Owszem mógłby być tańszy ale co poradzic ;/

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.