Kategorie produktów

Amidrop

4.45 Bardzo dobry

ilość opinii: 11

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Amidrop

Amidrop to wyrób medyczny dostępny w postaci płynu do przemywania oczu. Produkt przeznaczony jest dla osób, które borykają się z zespołem suchego oka i dolegliwościami narządu wzroku, np. zaczerwienieniem.

Wyrób medyczny Amidrop stosuje się w celu utrzymania higieny oczu. Wskazane to jest w szczególności u osób, które pracują bądź spędzają dużo czasu przed komputerem, a także u kierowców. 

W składzie płynu znajduje się skoncentrowany wyciąg z bławatka oraz kwas borowy. Wyciąg z bławatka ma właściwości kojące oraz łagodzące, dzięki czemu może redukować przekrwienie oczu. Dodatkowo Kwas borowy posiada właściwości przeciwbakteryjne. 

Skład

W składzie preparatu Amidrop znajdują się następujące substancje: skoncentrowany wyciąg z bławatka 0,10%, kwas borowy, sodu boran, sodu chlorek, woda oczyszczona q.s. 100%.

Bez środków konserwujących.

Dawkowanie:

Płyn Amidrop zaleca się stosować 1-6 razy na dobę. Taka częstotliwość stosowania może wpłynąć korzystnie na higienę i kondycję oczu. 

Nie przekraczać wskazanej dziennej częstotliwości stosowania. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Amidrop jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik. Wyrób należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

U dzieci poniżej 3. roku życia należy zasięgnąć porady lekarskiej. 

Nie stosować po upływie terminu ważności, który jest umieszczony na opakowaniu produktu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sława 2018-01-29 09:09

Amidrop to preparat, wskazany do stosowania w problemie suchych oczu. Dolegliwość związaną z suchym okiem odczuwa się poprzez niewystarczającą aktywność gruczołu łzowego. Oko zaczyna niemiłosiernie boleć i ma się nieodpartą chęć by je przecierać. Nie do zniesienia...

Ewa 2017-04-20 16:39

Amidrop to taki fajny płyn, który dobrze jest stosować w szczególności jeśli odczuwa się nadmierną suchość powierzchni oka. Przy okazji warto pamiętać o regularnych wizytach u okulisty, jeśli dolegliwości się nie zmniejszają, a nasilają.

Ramona 2016-09-13 18:15

Co stosowałam na czerwone oczy? Jedynie Amidrop .

Hefalump 2015-02-27 12:15

Duuuża ulga na wszelki podrażnienia oka, niektórzy jak ja mają oczy szczególnie wrażliwe i wtedy nie pozostaje nic innego jak ratować się sprawdzonymi środkami.

Opinia użytkownika 2015-01-21 09:30

Na wysuszone spojówki wykorzystuję od dawna Amidrop :-) Wyłącznie on daje radę podołać mym wymaganiom ! Polecam niniejszy preparat.

Tumber 2015-01-20 22:17

O oczy należy dbać i nie warto jest pozostawiać je na możliwość podrażnienia, dlatego zawsze stosuje ten preparat i świetnie mi pomaga! Polecam!

Dariusz W. 2015-01-20 22:15

Czasami korzystam z takich środków, jednak jest to rzadkość. Podczas biegu na autobus coś mi wpadło do oka i nie mogłem się tego pozbyć, dlatego poszedłem do apteki i w niej polecili mi ten preparat. Od razu zakropiłem oczu i odczułem natychmiastową ulgę. Wypłukało mi drobne zanieczyszczenie i już było zupełnie lepiej, tylko jeszcze miałem drobne podrażnienie.

Uderek 2015-01-20 22:13

Ostatnio po zastosowaniu tego środka nadal miałem problem z moimi oczami. Czułem taki kłujący ból i nie mogłem sobie z nim poradzić ;/

Kamil23 2015-01-20 22:12

Dawno nie spotkałem takiego środka, który może mi pomóc w szybki sposób pozbyć się uczucia podrażnienia z moich oczu.

Tomasz 2015-01-20 22:10

Świetnie można za pomocą tego odmienić swoje oczy oraz wpłynąć korzystnie na jakieś tam drobne podrażnienia, bo sprawę ten płyn załatwia szybko i to mi się podoba.

Karol 2015-01-20 22:06

Bardzo dobry lek. Często kupuje ten lek dla dzieci, ponieważ one za nim przepadają jak coś im wpadnie do oka, bo później odczuwają po nim wielką ulgę. Na mnie też działa i polecam!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.