Kategorie produktów

Thealoz

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Thealoz

Thealoz to wyrób medyczny leczniczy dostępny w postaci kropli do oczu. Produkt może być stosowany przez osoby, które noszą soczewki kontaktowe. Wskazaniem do stosowania produktu są objawy suchego oka (podrażnienie, dolegliwości bólowe, pieczenie). 

Wyrób medyczny Thealoz jest także polecany w przypadku zmęczenia oczu, które może stanowić efekt wielogodzinnej pracy przy komputerze. Na kondycję narządu wzroku wpływają także czynniki zewnętrzne, np. przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach lub kontakt z suchym i zimnym powietrzem. 

W składzie kropli Thealoz znajduje się trehaloza oraz kwas chlorowodorowy. Składniki te wykazują właściwości ochronne oraz wspierają proces gojenia się oka. Naczelnym składnikiem kropli do oczu jest trehaloza, która ma właściwości ochronne - chroni oko oraz zapobiega utracie wody. Ponadto wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Skład

W składzie kropli do oczu Thealoz znajdują się następujące substancje: trehaloza: 3%, chlorek sodu, trometamol, kwas chlorowodorowy, woda do wstrzykiwań.

Dawkowanie:

Krople Thealoz należy stosować tylko do oczu, a dokładniej do worka spojówkowego. Zaleca się stosować 1 kroplę do każdego oka, w zależności od indywidualnych potrzeb. 

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania produktu Thealoz jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Chronić produkt przed oddziaływaniem na niego czynników zewnętrznych. 

Przed użyciem produktu należy dokładnie umyć ręce. Nie dotykać zakraplaczem powierzchni oka, ani nie stosować produktu jeśli zakraplacz lub butelka są uszkodzone. 

Produkt po otwarciu należy zużyć w ciągu 8 tygodni.

Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2016-04-12 12:05

Bardzo dobrze nawilżają oko, poprawiają komfort widzenia.

Tadeusz 2016-03-12 13:57

Pracuję przy komputerze, a wracając do domu po całym dniu pracy spędzam czas w aucie z klimatyzacją, a w domu przed telewizorem. Moje oczy błagają o pomstę do nieba. Na szczęście mam Thealoz. Krople przynoszą wielką ulgę zmęczonym oczom.

Daisy 2015-03-26 21:14

Wyjątkowo delikatne krople. Bardzo lubię je stosować jak włączają mi w biurze klimatyzację, oczy już nie pieką.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.