Kategorie produktów

Hanoju L-Glutamina kapsułki

Hanoju L-Glutamina kapsułki

4.0 Dobry

ilość opinii: 1

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Hanoju L-Glutamina kapsułki

Hanoju L-Glutamina kapsułki to suplement diety przeznaczony do uzupełniania diety osób dorosłych w endogenny aminokwas L-Glutaminę.

Zwiększone zapotrzebowanie na L-Glutaminę wykazują osoby narażone na długotrwały stres, a także osoby intensywnie trenujące.

Stosowanie L-glutaminy stymuluje syntezę białek mięśniowych u sportowców i kulturystów, skraca także czas regeneracji mięśni, ich naprawy oraz poprawy spójności.

L-Glutamina pomaga w zmniejszeniu odczuwanego bólu, stresu, uczucia niepokoju, a także łagodzeniu objawów chorób o podłożu stresowym.

Niniejszy preparat zalecany jest do stosowania przez osoby dorosłe, jego przyjmowanie nie jest polecane w przypadku dzieci.

Skład

Składnikami receptury preparatu Hanoju L-Glutamina kapsułki są L-glutamina oraz hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka).

Składnik Zawartość w 1 kapsułce
L-glutamina 500 mg

Zalecane spożycie:

Rekomendowaną dzienną porcją są 2 kapsułki.

Najkorzystniej jest popić Hanoju L-Glutamina kapsułki dużą ilością wody. Spożywać pół godziny przed planowanym posiłkiem. 

Nie stosować więcej niż uwzględniona porcja.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu diety Hanoju L-Glutamina kapsułki jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Odpowiednio zbilansowana dieta oraz prowadzenie aktywnego stylu życia są kluczowe w utrzymaniu zdrowia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie stosować produktu w przypadku upływu terminu ważności.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Borys 2018-09-27 13:49

Potwierdzam, lepsza regeneracja po treningu dzięki temu.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.