Kategorie produktów

Intractum Visci

Intractum Visci

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Intractum Visci

Intractum Visci to produkt leczniczy dostępny w formie płynnego wyciągu z jemioły. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się ze stanami nadciśnienia tętniczego.

Lek Intractum Visci stosowany jest tradycyjnie i jego skuteczność w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. 

W formulacji leku Intractum Visci znajduje się etanolowy wyciąg ze świeżego ziela jemioły. Stosowanie preparatu wspomaga obniżanie nadciśnienia tętniczego i zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy. Działanie substancji czynnej polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych i zwiększaniu częstotliwości skurczów serca.

Jemioła ma także właściwości uspokajające i moczopędne. 

Skład

W składzie preparatu Intractum Visci znajdują się następujące substancje: 

substancja czynna etanolowy wyciąg ze świeżego ziela jemioły (Visci herbae recentis intractum (1:1)). Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 96 % V/V. Zawartość etanolu w produkcie leczniczym: 52 - 62 % V/V. 100 ml produktu leczniczego zawiera 100 ml substancji czynnej.
pozostałe składniki -

 

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Intractum Visci należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Intractum Visci należy stosować doustnie, w rozcieńczonej w niewielkiej ilości wody.

Zalecane dawkowanie: 3 razy dziennie po 2,5 ml. Produkt należy stosować przez okres 4 tygodni. 

Nie przekraczać wskazanej dobowej dawki leku. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu Intractum Visci.

Lek Intractum Visci należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Ze względu na zawartość etanolu, produkt ten nie może być stosowany przez osoby poniżej 18. roku życia.

Produkt jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży ikobiet karmiących piersią. Lek jest szkodliwy dlaosób z chorobą alkoholową. 

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Izabela 2020-01-20 12:51

Bardzo ciężko kupić odpowiedni środek na nadciśnienie. Ten o dziwo nie jest ściemą

Artur 2018-12-27 11:10

Intractum Visci to mój faworyt w temacie wyrównania cisnienia krwi. Bywało tak, że ten preparat zdołał mi pomóc. Jeśli chodzi o jego jakość – mogę oceniać wyłącznie jak najlepiej.

Maciej 2018-11-13 14:16

Intractum Visci przyjmuję wspomagająco na nadciśnienie. Jest ok.

Bartek 2017-07-26 00:17

Intractum Visci to nalewka z jemioły, a ja myślałem, że pod jemiołą to ludzie się tylko całują. Niemniej ten produkt stosuję, gdy potrzebuję trochę ustabilizować swoje ciśnienie. Odczuwam wtedy przyspieszone, acz nieprzyjemne bicie serca, dlatego ten srodek jest calkiem spoko na tego typu sytuacje.

Irena 2016-11-13 14:23

Normalką jest u mnie podwyższone ciśnienie krwi. Głównym tego przyczynkiem są sytuacje stresujące. Jednak po jakimś czasie nadciśnienie stało się permanentne. Odczuwam to dość dokuczliwie, bo przez to szybciej bije mi serce i mam zawroty głowy. Intractum Visci to produkt który niedawno nabyłam. Jego składniki wpływają korzystnie na zdrowie.

Opinia użytkownika 2016-07-27 10:19

Środek który jest naprawdę warty uwagi? Bez dwóch zdań Intractum Visci ! Efektywne działanie zostawia inne środki daleko w tyle. Ode mnie pięć gwiazdek na problemy z ciśnieniem.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.