Kategorie produktów

Mbe

Mbe

4.21 Dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Mbe

Mbe to złożony produkt leczniczy dostępny w postaci kapsułek miękkich. Kapsułki rekomendowane są dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w magnez, witaminę B6 oraz witaminę E.

Na niedobór tych składników narażone są osoby, które żyją w przewlekłym stresie, przebywają w zanieczyszczonych pomieszczeniach lub palą ppierosy. Wskazaniem do stosowania preparatu Mbe jest miażdżyca (profilaktycznie).

W formulacji leku Mbe znajdują się witamina E, witamina B6 oraz magnez.

Witamina B6 wspiera wchłanianie magnezu a wraz z nim oddziałuje korzystnie na utrzymanie prawidłowych funkcji układu nerwowego i mięśniowego. Magnez jest stosowany także w celu wzmocnienia i usprawnienia koncentracji oraz zredukowania nadmiernego zmęczenia i szkodliwych skutków przewlekłego stresu. 

Witamina E jest antyoksydantem, który zabezpiecza struktury komórek przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. 

Skład

W składzie kapsułek Mbe znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne jony magnezu 150 mg w postaci magnezu tlenku ciężkiego 250 mg (Magnesii oxidum ponderosum), pirydoksyny chlorowodorek (Pyridoxini hydrochloridum, witamina B6) 7,29 mg all-rac-α-tokoferylu octan (int-rac-α-Tocopherylis acetas, witamina E) 200 mg
pozostałe składniki olej sojowy oczyszczony, lecytynę sojową, olej kokosowy, olej palmowy, wosk pszczeli, żelatynę, glicerol, tytanu dwutlenek (E171).

 

Dawkowanie:

Lek Mbe należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek Mbe należy przyjmować doustnie według zaleceń lekarza.

Zalecane dawkowanie: 

Wskazanie Jak stosować?
profilatycznie 1 kapsułka 1 raz na dobę
leczniczo 1 kapsułka 2 razy na dobę

Nie przekraczać wskazanej dawki leku. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników produktu leczniczego Mbe.

Produkt leczniczy nie jest przeznaczony m.in. dla osób z ciężką niewydolnością nerek, z podwyższonym stężeniem magnezu we krwi lub w przypadku znacznego niedociśnienia tętniczego. 

Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem leku. Środka nie należy przyjmować na czczo, gdyż może powodować biegunkę. 

Lek Mbe należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Chronić przed oddziaływaniem światła i wilgoci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Gabi 2020-05-11 17:32

Dzisiaj zaczęłam zobaczymy

Talita 2020-04-04 22:38

Duże uczucie znużenia nie jest problemem który da się wyleczyć samymi lekami - nawet najlepszymi. Konieczny jest dodatkowo relaks i jak najmniej problemów.

Barbara 2019-08-05 22:09

Poczytajcie wpierw co zawierają substancje pomocnicze-szok np.olej palmowy.Napewno wam nie pomoże ,a tylko podniesie zły cholesterol.

Opinia użytkownika 2018-10-28 16:22

Od jakiegoś czasu odczuwam typowe objawy miażdżycy... Dla zabezpieczenia zaczęłam brać Mbe ... Zobaczymy czy sobie poradzi. Ja straciłam wiarę.

Karol 2018-09-22 15:32

Mbe biorę jako dodatkowy środek na nadciśnienie. Jest ok.

Opinia użytkownika 2018-08-17 14:11

Miażdzyca to proces, który rozpoczyna się już u nastolatków choć aż tak bardzo nie zwraca się na to uwagi. Ma to związek z tym, , że jeśli już w młodym wieku nie zadbamy o siebie to na starość może być tylko gorzej. Mbe to preparat, który przyjmuję w celu wspierania naczyń krwionośnych. Chciałabym wiedzieć, że podejmuję słuszne wybory w kwestii zdrowia.

Mira 2018-08-15 11:30

Mbe wzięłam gdy oczuwałam kołatanie serca i duszności. Zmartwiło mnie to, że mogę mieć problemy z sercem. Dość często właśnie choroba wieńcowa. Powyższy środek wspiera redukcję i zmniejsza uporczywe dolegliwości.

Opinia użytkownika 2017-04-29 10:16

Bolączką jest dla mnie własne zmęczenie... Ufam, że Mbe działa skutecznie!

Konstancjusz 2017-03-01 21:51

Specyfik warty polecenia? Bez dwóch zdań Mbe ! Swoją jakością wyróżnia się na tle innych produktów. Daję pięć gwiazdek za wyregulowanie kwestii ciśnienia.

Opinia użytkownika 2016-09-06 13:19

W mojej rodzinie bywały różne choroby kardiologiczne. Chcę chronić siebie przed tym. Zdrowo się odżywiam a co więcej zażywam Mbe . Wierzę, że produkt ten okaże się pomocny...

Opinia użytkownika 2016-06-02 00:03

Podwyższone ciśnienie to u mnie norma. Głównym tego przyczynkiem są sytuacje stresujące. Jednak organizm przyzwyczaił się do wysokiego ciśnienia i mam je teraz na stałe. Dokucza mi to bardzo, bo mam wtedy zawroty głowy i drżą mi dłonie. Mbe to środek który nabyłam jakiś czas temu. Jego składniki hamują odczuwane dolegliwości w tym rozdrażnienie.

piotr 2016-04-15 12:26

zdecydowanie, polecam przy niedoborach magnezu!

Eliza 2016-03-18 10:58

Dla mnie najlepszy wśród magnezów.Polecam

Hanna 2016-01-24 15:59

Mbe to lek dla osób, które borykają się z niedoborami składników takich jak magnez, witamina B6 czy witamina E. Na takie niedobory narażeni są palacze, a także osoby, które bardzo często piją kawę. Ja sama należę do takich osób, dlatego zaczęłam przyjmować ten środek.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.