Kategorie produktów

Krople Cue

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Krople Cue

Krople Cue to preparat dostępny w postaci kropli do uszu.

Wskazaniem do stosowania kropli do uszu Krople Cue jest stan zapalny przewodu słuchowego zewnętrznego i związany z nim ból ucha, grzybica, egzema i zapalenie skóry.

W składzie preparatu znajdują się naturalne składniki o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Wspomagają one eliminację dolegliwości i ich dokuczliwych objawów. Wśród składników można znaleźć m.in. olejki eteryczne, jak lebiodka pospolita, olejek cynamonowy czy rozmaryn lekarski.

Zawarta w produkcie Krople Cue alantoina, ma właściwości regeneracyjne. Wspiera odżywianie naskórka i wspomaga proces jego odnowy. 

Skład

W składzie Kropli Cue znajdują się następujące substancje:

glikol propylenowy, glicerol, klimbazol, glikol rycynolanowy, kwas octowy, alantoina, olejki eteryczne - lebiodka pospolita, olejek cynamonowy, rozmaryn lekarski, lawenda lekarska, mięta pieprzowa, cytryna zwyczajna, gorzknik kanadyjski, oliwka europejska, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Wyrób medyczny Krople Cue stosuje się do uszu.

Zaleca się stosować 3-4 krople 2 razy dziennie. Krople należy aplikować przy pomocy dozownika to wnętrza kanalika ucha. 

Nie przekraczać wskazanej powyżej porcji dziennej preparatu.

Produktu nie należy stosować dłużej niż przez 35 dni. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Krople Cue. Wyrób medyczny należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produktu nie należy wystawiać bezpośrednio na działanie promieni słonecznych i wilgoci. 

Preparat przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Nie stosować po upłynięciu terminu ważności. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ela 2018-03-20 21:11

Te niepozorne krople pomogły mi zlikwidować dolegliwości ucha. pozbyłam się bólu i mogłam wrócić do normalnego trybu życia.

Noemi 2018-02-22 09:21

Wczoraj wieczorem postanowiłam, że zabiorę dzieci i męża na długi spacer! Było naprawdę przyjemnie i słońce mocno świeciło! Jednak dobry nastrój nie utrzymał się długo... Nad ranem poczułam nagły i bardzo silny ból w prawym uchu! Mąż podał mi Krople Cue i naprawdę muszę przyznać, że ten preparat zadziałał szybko i skutecznie!

Batszeba 2018-02-02 21:32

Będąc na spacer, nie pomyślałam ,aby nasunąć na "mózgownicę" czapę albo chociaż opaskę na uszy! No i się "załatwiłam".... Czuję ucisk i kłucie w uchu... Kupiłam Krople Cue i mam nadzieję, że ten produkt przyniesie mi ulgę!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.