Kategorie produktów

Levitra

Levitra

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Levitra

Levitra to produkt leczniczy w postaci tabletek. Wskazaniem do jego stosowania są męskie dolegliwości związane z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji.

Produkt dedykowany jest mężczyznom, którzy zauważają u siebie spadek libido i pogorszenie sprawności seksualnej. 

Problem erekcji związany jest z niedostateczną ilością krwi dopływającej do prącia, co wynika z nieprawidłowości skurczów naczyń krwionośnych. 

Substancją czynną leku Levitra jest wardenafil. Jest to substancja, która wpływa na rozszerzanie się żył i tętnic znajdujących się w prąciu. Dzięki temu wardenafil pomaga łatwiej osiągnąć i utrzymać erekcję. Efekt ten jest jednak możliwy po uprzednim pobudzeniu seksualnym.

Niniejszy lek przeznaczony jest do stosowania wyłącznie przez dorosłych mężczyzn.

 

Skład

Składniki leku Levitra:

substancja czynna wardenafil (20 mg/ 1 tabletka)
substancje pomocnicze rdzeń tabletki: krospowidon, magnezu stearynian, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna;

otoczka: makrogol 400, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), żelaza tlenek żółty (E172), żelaza tlenek czerwony (E172) 

 

Dawkowanie:

Lek Levitra należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Tabletki należy przyjmować doustnie. Połknąć, popijając odpowiednią ilością wody.

Tabletkę leku Levitra należy przyjąć około 25-60 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. 

Zalecana dawka dobowa to jedna tabletka.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku  Levitra.  

Tabletki Levitra należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Lek nie jest przeznaczony m.in. dla osób z ciężką chorobą serca lub wątroby, przy poddawaniu dializie, a także jeśli stwierdzono obecnie lub w przeszłości niskie ciśnienie tętnicze krwi.
Produkt leczniczy jest wskazany wyłącznie dla mężczyzn, mających problemy z erekcją.

Przed przyjęciem leku należy sprawdzić termin przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Michalina 2018-10-11 10:24

Uzyskać wzwód jest łatwo, gorzej z jego utrzymaniem na czas całego stosunku. Moja partnerka jest bardzo wymagającą osóbką, dlatego muszę bardzo mocno się wysilić, co często nie przynosi porządanych efektów. Myślę, że to przez presję. na szczęście Levitra nie takie odczuwane presje pokonała.

Michalina 2018-03-14 11:18

my mężczyźni wstydzimy się mówić o naszych problemach. Tacy już jesteśmy. I często liczymy, że nasze partnerki będą dla nas wyrozumiałe. czasami jednak warto porzucić męskie ego i porozmawiać z partnerką. W końcu jest to najbliższa osoba, a nie tylko towarzyszka łóżkowa. ja ze swoją pogadałem i możecie być zdziwieni, ale wspólnie znaleźliśmy rozwiązanie. Nie oceniała mnie, nie skrytykowała, tylko wsparła. Za to ją kocham. Zacząłem też przyjmować Levitrę.

Michalina 2018-02-17 18:06

Wypowiem się o tym leku jako kobieta. Wraz z mężem przeżywaliśmy łóżkowy kryzys. Mąż miał dość poważny zabieg, po którym został mu psychiczny uraz. Właściwie nie bardzo wiedziałam, czy mogę mu jakoś pomóc. Nawet pończochy i seksowna bielizna nie pomagały. wtedy zaczęliśmy stosować Levitrę. I to był najbardziej trafny wybór.

Klient 2017-05-09 11:57

Witam jakto dziala za pierwszym razem? Rzeczywiscie tak pomaga jak to opisuja?

wacek 2017-01-03 14:06

działa jak petarda efekty są rewelacyjne przynajmniej jak dla mnie tylko nie radziłbym stosować za pierwszym razem mocnych dawek ponieważ pikawka hula jak szalona, ale konar płonie aż miło.

Sandra 2016-11-24 15:01

moze byc, choc teraz mam lepszy srodek

rafal8803 2016-07-22 13:02

Oddziałuje na większy przepływ krwi i poprzez to Levitra działa na nas wszystkich. Jest to udowodnione i warto spróbować tego środka.

Sandra 2016-04-02 22:31

Niestety nastaje taki czas, gdzie już człowiek nie funkcjonuje w pełni tak jak by chciał i kiedy by sobie tego życzył. W tym przypadku dopadło to i mnie. Niestety. Starość nie radość, trzeba brac koksy, żeby jakoś działać... Tak trafiłem na lek Levitra. Żonka mi go wyszukała i powiedziała, że mam kupić i brać. Jasne. Nie kupiłem. Więc ona mi kupiła. No i tak biorę i musze powiedzieć, że jestem zadowolony z Levitry - żonka też.

rafal8803 2015-07-06 11:04

Jak dla mnie to jeszcze troszkę szkoda kasy, bardzo wolno włączam się do gry ale mojej partnerce to nie przeszkadza. Cieszę się, że mogę korzystać z Leviry i podoba mi się jej działanie!

rafal8803 2015-07-06 11:03

O tak! Znakomity środek. Warto jest z tego korzystać i muszę przyznać, że to działa i poprzez to nie mam już kompleksów na tym punkcje, bo znakomicie mnie pobudza ;)

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.