Kategorie produktów

Loratan pro

Loratan pro

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Loratan pro

Lek Loratan pro zawierający loratadynę, jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Preparat wskazany jest w leczeniu objawów alergicznych (w tym kataru siennego): zapalenia błony śluzowej nosa (kichanie, wodnista wydzielina z nosa, swędzenie nosa, świąd podniebienia, świąd, zaczerwienienie i pieczenie oraz łzawienie oczu) i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (świąd i zaczerwienienie skóry z towarzyszącymi typowymi zmianami skórnymi).

Skład

Substancją aktywną środka jest: loratadyna. Jedna kapsułka zawiera 10 mg loratadyny.
Pozostałe składniki tego produktu to: makrogol 400, glicerol, kwas solny, woda oczyszczona; skład otoczki kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, czerwień koszenilowa (E 124), błękit patentowy (E 131), woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Loratan pro powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu.
Zalecana dawka leku Loratan pro do przyjęcia w ciągu dnia to:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat – 1 kapsułka (10 mg) raz na dobę.
Dzieci od 6 do 12 lat, o masie ciała powyżej 30 kg – 1 kapsułka (10 mg) raz na dobę.
Nie jest wskazane stosowanie kapsułek (10 mg) u dzieci o masie ciała mniejszej niż 30 kg.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Loratan pro. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet w ciąży oraz u dzieci poniżej 12 roku życia.
Preparat Loratan pro należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Bazyli 2020-10-06 08:30

do późna moge wam przedstawiać oznaki mojej choroby. Lecz nie w tym rzecz. Lepiej polecić coś co de facto zadziała

Opinia użytkownika 2020-02-19 15:38

Prawdziwa pomoc w przypadku alergii

Opinia użytkownika 2017-06-20 15:40

Zaczerwienione oczy to znak zmęczonych oczu i należy wtedy odpowiednio wcześnie zareagować. Loratan pro to specyfik, który dobrze oddziałuje przy tego typu dolegliwościach oczu. Dodatkowo należy pamiętać o regularnym odwiedzaniu okulisty. Kontrolowa wzroku jest istotna dla zdrowia.

Gustaw 2017-04-06 13:04

Loratan Pro nie wywołuje u mnie efektów ubocznych, nie czuję się też po nim senny. Mimo wszystko uważam, że lekarz zalecał mi już skuteczniejsze środki na alergię, więc ten lek oceniam przeciętnie,

Klara 2015-07-15 18:59

Co na przemęczone i zaczerwienione oczy? Polecam Loratan pro :)

Jarmiła 2015-04-03 10:42

Mam nałóg... Non stop Obczajam Fb Serio... to już jest choroba. a do tego mam zaczerwienione spojówki. Używam Loratan pro - i pomaga.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.