Kategorie produktów

Allergocaps

4.33 Dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Allergocaps

Allergocaps to suplement diety dostępny w postaci kapsułek.

Produkt dedykowany jest osobom, które zmagają się z alergią, zwłaszcza alergią w okresie przesileń, której mogą towarzyszyć np. katar sienny

Wskazaniem do stosowania preparatu Allergocaps jest także chęć wspomagania organizmu w przypadku występowania astmy. 

W składzie preparatu znajduje się wyciąg z pachnotki zwyczajnej. Składnik ten korzystnie oddziałuje na funkcjonowanie dróg oddechowych, przywracając np. komfort oddychania. Ekstrakt z pachnotki może wspomagać pracę układu nerwowego. 

Skład

W składzie kapsułek Allergocaps znajdują się następujące substancje:

substancja wypełniająca - celuloza, wyciąg z pachnotki zwyczajnej oraz składniki kapsułki: żelatyna, barwniki (dwutlenek tytanu, tlenki żelaza).

Zalecane spożycie:

Suplement diety Allergocaps należy stosować doustnie, popijając wodą. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę 3 razy dziennie.

1 porcja (3 kapsułki) zawiera: wyciąg z pachnotki zwyczajnej 150 mg.

Nie należy przekraczać 3 kapsułek w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Allergocaps jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Produkt wskazany jest dla osób dorosłych. 

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Zrównoważona dieta oraz aktywny styl życia stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Nie stosować po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Barnaba 2020-08-15 12:06

Godzinami moge wam wymieniać symptomy mego uczulenia. Lecz nie ma sensu. Korzystniej polecić coś co de facto jest pomocne

Alicja 2018-09-02 19:02

Alergia w okresie przesilenia wiosennego? Kiedyś na samą myśl robiło mi się źle, ponieważ cierpiałam niemiłosiernie. Teraz już wiem, że wystarczy mieć odpowiedni środek a u mnie okazał się nim Allergocaps.

Swietłana 2016-07-18 15:12

Gdy przychodzi wiosna mnie męczy okropny katar. W aptekach mam nieograniczony wybór specyfików. Bezdyskusyjnie wybieram Allergocaps . Nareszcie coś dobrego i skutecznego! Wypróbujcie:)

magdalena 2016-04-18 13:47

dobry ziołowy produkt na alergie i bardzo skuteczny

Opinia użytkownika 2016-03-30 14:15

skuteczny

Dominik 2016-02-19 16:14

dobry ziołowy produkt na alergie.polecam

Rachela 2015-09-28 17:23

Nabyłam Allergocaps !!! Mam astmę od przedszkola jakoś. Cały czas jakieś leki ale wszystko to ściema. Oby ten specyfik coś zmienił! Daję 3, bo już jestem zrezygnowana.

Opinia użytkownika 2015-06-29 21:04

Ja ostatnio na Wyspiańskiego kupowałem, więc musisz poszukać. Allergocaps jest cały czas w sprzedaży, może mieli jakieś problemy z dostawą.

Allergocaps 2015-05-09 21:02

ktoś wie gdzie w Radomi można dostać Allergocaps? Bo chyba wycofali ze sprzedaży. Dlaczego wszystko co działa jest zaraz wycofywane albo zastępowane czymś co jest do bani?

Karinak 2015-01-18 23:09

Dobry lek, który zagwarantuje CI spokojne godziny. Tak niby miał działać a okazało sie, że nic w rzeczywistości mi nie dał. Nie polecam!

Bartosz 2015-01-04 23:11

Jeżeli posiadasz problemy z zapanowaniem nad sobą to warto, składa się z naturalnych składników oraz pomaga się uporać z moją okropną alergią. Działa to polecam Bartek

Katrin 2014-12-29 21:50

Świetny produkt pomagający się rozluźnić po ciężkim dniu, a nawet w trakcie dnia. Aplikuje go wtedy kiedy czuje się zdemotywowana oraz nerwy mnie ponoszą. Czuje różnice i nie wyobrażam sobie życia bez tego leku

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.