Kategorie produktów

Tested Zma

Tested Zma

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Tested Zma

Tested-ZN-MG-B6 to unikalna formuła zawierająca minerały wspomagające naturalne procesy anaboliczne. Podnosi poziom testosteronu, przyspiesza regeneracje, poprawia sen, przyspiesza anabolizm i hamuje katabolizm! 

Suplementacja Tested-ZN-MG-B6 pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie, poprawi sen, zapewni szybszą regeneracje, podwyższy poziom testosteronu, dzięki czemu pomoże budować tkankę mięśniową i siłę.

Skład

Magnez (Magnesium Aspartate), Cynk (Zinc I- Monomethionine, Zinc Aspartate), Witamina B6 (Pyridoxine HCI)

Dawkowanie:

Jedna porcja (3 kapsułki) 30 - 60 minut przed snem. 

Przeciwwskazania

Przedawkowanie może  prowadzić do zmian skórnych, nudności i braku apetytu. Mogą pojawić się objawy ze strony układu krwionośnego i nerwowego.  Konieczna jest również przerwa w stosowaniu tego suplementu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ruben 2017-12-02 14:53

ZMA to typ suplementu, wykorzystywanego w sporcie. Składa się głównie z magnezu, witaminy B6 i cynku. To wydaje się być taką podstawą w prawidłowym funkcjonowaniu. Tested Zma to produkt, który stosuję już bardzo długi czas. W czym pomaga? Głównie poprzez zwiększenie wytrzymałości i poprawę ogólnej kondycji organizmu. Zwróciłem też uwagę, że wspiera utrzymanie równowagi psychofizycznej.

Aneta 2016-11-22 15:00

Produkt stosuję od kilku miesięcy, odczuwam znaczącą poprawę jakości snu, szybciej zasypiam i budzę się wypoczęty. Zma to stały element mojej suplementacji.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.