Kategorie produktów

Uns Agmatine

Uns Agmatine

4.0 Dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Uns Agmatine

Uns Agmatine to odżywka dla sportowców w postaci proszku, która zawiera w swoim składzie jeden z najsilniejszych prekursorów tlenku azotu.

Stosowanie tego produktu powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, co wpływa na polepszenie ukrwienia mięśni i tkanek miękkich.

Dodatkowo, wpływa na usprawnienie transportu substancji odżywczych w organizmie i dotlenienie komórek mięśniowych, przez co zwiększa wytrzymałość.

Skład

Składniki produktu Uns Agmatine to:

siarczan agmatyny, fruktoza, E950 acesulfam potasowy, E954 sacharynian sodu, E955 sukraloza, aromaty (truskawkowy, malinowy, cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, wiśniowy), barwniki: E101 ryboflawina (smak cytrynowy), E162 czerwień buraczana (smaki: truskawka, malina, wiśnia, pomarańcza), E141 miedziowe kompleksy chlorofili (smak jabłkowy), dwutlenek krzemu - subst. antyzbrylająca.

Dawkowanie:

Zalecane stosowanie produktu Uns Agmatine:

- w dni treningowe: 1 porcja rano, 1 porcja przed treningiem,

- w dni nietreningowe: 1 porcja rano.

Sposób użycia produktu Uns Agmatine jest następujący: zmieszać jedną porcję 600 mg (1 miarka) z 150 ml wody lub soku.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Uns Agmatine. Odżywkę Uns Agmatine należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu Uns Agmatine.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Olek 2018-08-07 10:01

Lepiej po tym mćwiczę i zdecydowanie o wiele lepiej się czuję odkąd z tym trenuję

Leszek 2017-08-01 12:09

Wzrost wydolności organizmu na treningu - na plus!

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.