Kategorie produktów

Moilec

3.29 Średni

ilość opinii: 7

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Moilec

Tabletki Moilec to preparat leczniczy należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe.

Lek Moilec jest wskazany do stosowania w przypadku bólu kości, stawów i bólu mięśni, a także w przebiegu zaostrzeń chorób reumatoidalnych i zwyrodnieniowych stawów (jak reumatoidalne zapalenie stawów, młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów oraz zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa).

 

 

Skład

W składzie tabletek Moilec znajdują się następujące substancje:

- substancją czynną leku jest meloksykam.
- substancje pomocnicze to: laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, sodu cytrynian bezwodny, krospowidon. 

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu Moilec powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

Zalecana dzienna dawka to 1 tabletka. Stosować doustnie, popijając obficie wodą.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Moilec. Nie stosowany u osób, u których stwierdzono zaburzenia pracy serca.

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 15. roku życia. Tabletki Moilec należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Nadzieja 2020-09-26 20:00

sprawę środków na zwalczenie bólu traktuję naprawdę zdroworozsądkowo. Tu nie ma kompromisów. bo łatwo sobie zaszkodzić.

Anonim 2020-05-11 20:49

Urzywam. Go po nadwyrezenie mięśnia kolana po treningu i mogę powiedzieć że bez problemu mogę chodzić i nie czuję bólu jak na polski produkt polecam to

Kat 2018-03-10 08:59

Na urazy i inne gwałtowne bóle nie działa. Jeżeli z powodu bólu np. po przetrenowaniu i naciągnięciu mięśni nie możecie spać daryjcie sobie ten lek (lub podarujcie go dziadkowi, któremu strzykają kolana). Szkoda waszych pieniędzy.

Opinia użytkownika 2017-05-24 13:46

brałam silniejsze leki i to bez recepty

Opinia użytkownika 2017-03-17 23:43

Po jakim czasie zauwazyliście, czy Moilec daje radę???

Natan 2016-02-24 12:14

słabe

Teodora 2015-01-10 18:42

Moilec to produkt o właściwościach przeciwzapalnych. I dlatego można go stosować w celach rozkurczowych, do walki z gorączką i bólem różnego pochodzenia. Mowa ogólnie o środkach przeciwzapalnych. Ten środek jest bezpieczny, działa szybko i skutecznie. Słyszałam gdzieś, że może być dostępny w innej postaci.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.