Kategorie produktów

Vitaminum A+E Medana

Vitaminum A+E Medana

4.29 Dobry

ilość opinii: 17

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Vitaminum A+E Medana

Vitaminum A+E Medana to lek dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla wszystkich osób, które chcą uzupełnić swoją codzienną dietę w niezbędne jej składniki zawarte w produkcie, a więc witaminę A i E.

Składniki Vitaminum A+E Medana są niezmiernie ważne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. O niedoborze tych witamin mogą świadczyć następujące objawy: długotrwałe niewłaściwe odżywianie, problemy z widzeniem o zmierzchu, zaburzenia wzrostu, nieprawidłowa przemiana materii.

Witamina A przyczynia się do zachowania prawidłowych funkcji narządu wzroku, a dodatkowo wspiera poprawny wzrost i rozwój organizmu.

Witamina E jest odpowiedzialna za za ochronę komórek przed szkodliwym działaniem czynników utleniających.

Obie te witaminy wykazują działanie antyoksydacyjne, zmniejszając negatywne oddziaływanie wolnych rodników tlenowych na komórki ciała.

Skład

W składzie kapsułek Vitaminum A+E Medana znajdują się następujące substancje: 

- substancjami czynnymi leku są retynolu palmitynian i all-rac-α-tokoferylu octan. Jedna kapsułka zawiera 2500 IU retynolu palmitynianu i 200 mg all-rac-α-tokoferylu octanu.

- pozostałe składniki to: żelatyna, glicerol i woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Kapsułki Vitaminum A+E Medana należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Sposób i droga podania: produkt leczniczy należy przyjmować doustnie.
Zalecane dawkowanie leku w ciągu dnia przedstawia się następująco:

Dorośli 1-2 kapsułki dziennie
Młodzież powyżej 15. r. ż. j.w.

Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku Vitaminum A+E Medana.

Kapsułki należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu.

W trakcie leczenia nie należy spożywać alkoholu. Nie stosować u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Lek nie jest przeznaczony dla osób z niewydolnością wątroby lub nerek. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Amos 2020-01-12 20:31

To przez komputer zafundowałem sobie pogorszenie wzroku. Obecnie bez szemrania stosuję właśnie to

Matik 2018-12-13 19:43

Miałem bardzo popękaną skórę koło palców i jakoś nie mogłem w prosty sposób zmienić go. Vitaminum A+E Medana pomogła mi odmienić wkońcu moją skórę nad paznokciami i jest super :)

Eliza 2018-10-28 00:33

Bez dwóch zdań! Każda zadbana Pani powinna poznać witaminę młodości. na tej stronie jest ciekawy przykład: Vitaminum A+E Medana . W jego składzie widać sporą dawkę tejże witaminy. A to przecież moc antyutleniaczy dla ciała...

Franciszka 2017-12-01 15:02

Mogę z czystym sumieniem polecić. Kiedyś nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak istotne jest znaczenie witaminy A i witaminy E na funkcjonowanie organizmu. Odkąd wiem, jestem pewna, że wybrałam dobrze, decydując się na ten produkt.

Waleria 2016-12-17 17:04

Czytaliście o cennych właściwościach witaminy A? Od wczoraj interesuję się tym tematem i z tej prostej przyczyny kupiłam Vitaminum A+E Medana . Wysoka odporność i dobry wzrok to tylko nieliczne z walorów. Sądzę, że nie ma lepszego produktu niż ten.

Moulin 2016-12-02 12:16

Bardzo pomaga na moją skórę! Polecam serdecznie wszytskim!

Janina 2016-04-12 12:26

Tradycyjny zestaw witamin w dobrej cenie.

Mieszko 2016-04-09 00:29

Dowiedziałem się, że witamina A nie tylko wspiera wzrok, ale też inne procesy. Nie dziwię się, bo to przecież antyoksydant. Vitaminum A+E Medana to specyfik, który uzupełnia moją dietę w witaminę A. Zawiera sporo tej witaminki :)

Medard 2016-01-10 13:30

Wiem, że trzeba brać witaminy , dlatego biorę Vitaminum A+E Medana

Benon 2015-06-06 13:48

Dużo czasu spędzam nad laptopem . Nic na to nie poradzę, taki sobie wybrałem zawód... Niestety wzrok na tym obrywa. Trzeba działać! W zaufanej aptece kupiłem Vitaminum A+E Medana . Wyczekuję polepszenia sytuacji.

Widara 2015-03-28 13:52

Skutecznie działa na mój wzrok, który poprawia i teraz juz nei mam aż takiego bólu jak długo siedzę przy komputerze, dodatkowo wzmaga moje ciała do regeneracji i już mam o wiele ładniejsze paznokcie.

Ela 2015-03-18 11:40

Ja tez kupuje ten zestaw ze względu na cenę. Bo działanie moim zdaniem po wszystkich syntetycznych witaminach jest podobne.

Opinia użytkownika 2015-03-04 11:48

Tani zestaw witaminami e i a

Celka 2015-02-16 13:30

Dobry suplement, przypadł mi do gustu ze względu na wysoką dawkę witamin w 1 kapsułce i niewygórowaną cenę.

Lonia 2015-02-12 14:18

Ten zestaw witaminek nie odbiega jakością wcale od droższych zamienników/pierwowzorów obecnych w aptekach i Internecie.

Bernadeta 2015-02-12 14:11

Dość tanie tabletki na ładna skórę. Trzeba jednak uważać na długofalowo na możliwość przedawkowania witaminy A. A stąd już krótka droga do uszkodzenia wątroby...

Graxi 2015-02-11 22:30

Środek w znakomity sposób regeneruje nasze ciało. Dodaje wiele witamin i w prosty sposób może zmienić swój organizm :)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.