Kategorie produktów

Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną

Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną

4.0 Dobry

ilość opinii: 16

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną

Suplement diety Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną to kapsułki, zawierające kompleks składników wspomagających widzenie oraz ostrość wzroku. Luteina chroni siatkówkę i soczewkę oczu przed promieniowaniem UV, a witaminy A, C, E i cynk wpływają korzystnie na proces widzenia.

Preparat polecany jest szczególnie dla osób pracujących przy komputerze, prowadzących pojazdy po zmroku, narażonych na intensywne światło słoneczne, a także dla osób starszych.

Skład

Komponenty suplementu Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną są następujące: koncentrat luteiny z kwiatów aksamitki, witaminy: C, E, A; glukonian cynku (składnik mineralny)

Komponenty dodatkowe: olej sojowy rafinowany i olej sojowy utwardzony; wosk pszczeli (substancja przeciwzbrylająca), lecytyna sojowa, olej arachidowy (z orzechów ziemnych); składniki otoczki kapsułki: żelatyna, glicerol (substancja utrzymująca wilgotność), sorbitol (nośnik); tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki).

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia to 1 kapsułka, w czasie posiłku lub bezpośrednio po nim, popijając płynem. Nie należy rozgryzać ani ssać kapsułek.

Przeciwwskazania

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną.

Produkt Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić od światła i wilgoci. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Maksym 2020-01-29 17:51

nie tak dawno czytałem kwas askorbinowy wcale nie działa na odporność. Umie jedynie skrócić okres choroby.

Opinia użytkownika 2018-07-30 19:45

Słyszeliście o korzyściach wynikających z przyjmowania witaminy A? Od kilku dni interesuję się tym tematem stąd też zakupiłam Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną . Prawidłowa praca narządu wzroku to tylko kilka korzyści. Śmiem twierdzić, że nie ma lepszego produktu.

Opinia użytkownika 2017-06-22 20:36

Nie zapominajmy troszczyć się o wzrok. Zdarza się, że są one narażone na podrażnienia. W takich sytuacjach polecam Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną . Bezdyskusyjna ulga dla podrażnionych oczu:)

Nela 2017-05-08 10:59

Jestem na tak dla tych tabletek, przy długiej pracy przy komputerze takie wsparcie wzroku jest niezbędne.

Michał 2017-04-25 12:42

Fajne kapsułki z neutralnym smaku. Poprzednie, które brałem trąciły rybą.

Tymon 2016-10-12 12:18

Dowiedziałem się, że witamina A nie tylko wspiera wzrok, ale też inne procesy. Nic dziwnego, w końcu to antyoksydant. Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną to preparat, który pomaga uzupełnić moją dietę w witaminę A. Zawiera sporo tej witaminki :)

Apolonia 2016-05-26 11:39

Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną jest bardzo potrzebny. Każdy powinien suplementować witaminę C!!! Ma ona pozytywne działanie na organizm każdego z nas.

Patryk 2016-04-13 22:42

Jeżeli pan z apteki nie zwrócił mi uwagi , że właśnie cynk byłby mi potrzebny , zupełnie bym sam tego nie przewidział ... Cieszę się że wyszło inaczej. Kupiłem zaraz Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną - od razu 2 opakowania. I w końcu ....jestem zdrowszy!

Opinia użytkownika 2015-02-07 21:41

Zauważyłam poprawę, polecam

Sabina 2015-01-21 18:34

Bez wątpienia każda zadbana Pani mogłaby zdecydować się na witaminę młodości. I tutaj mamy dobry przykład - Doppelherz aktiv - Na oczy z luteiną . W jego składzie widać bardzo dużą ilość tejże witaminy. A to przecież moc antyutleniaczy dla ciała...

Kamila 2015-01-12 20:57

Doppelherz z luteiną chroni narząd wzroku i zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Polecam dla wszystkich, którzy wiedzą, że warto zainwestować w siebie.

Pitu 2015-01-12 20:52

Myślę patrząc po sobie, że te tabletki mogłyby działać lepiej. Inaczej nie robiliby wersji forte i total. Ja biorę forte i jestem zadowolony.

Filip 2015-01-12 20:49

Jeśli ktoś jest przezorny, to polecam kupić, przy regularnym stosowaniu (1 tabletka dziennie) oczy mniej się męczą od komputera.

Piter 2015-01-12 17:57

Nie działa i nie ma nawet sensu tego kupować. Ten lek z luteiną jakoś nie wchłania się dobrze do mojego organizmu. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i teraz muszę zaś kupić nowe leki ;/

Mati 2015-01-12 17:55

Niestety ten suplement jak i tak cała seria totalnie mi nie odpowiada, nie wiem dlaczego, ale jakoś doppelherz aktiv na oczy z luteiną oraz inne ich środki nie działają na mnie. Tak jest jak się tworzy wszystko i nic ...

Miter 2015-01-12 17:49

Pomaga bardzo na oczy i można szybko oraz skutecznie odczuć różnice, że to działa świetnie. Sprawdź i zobacz później różnice jak to działa!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.