Kategorie produktów

Aspicam BIO

Aspicam BIO

4.56 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Aspicam BIO

Aspicam BIO to lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) dostępny w postaci tabletek. Substancją czynną leku jest meloksykam, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Wskazaniem do stosowania Aspicam BIO są dolegliwości o umiarkowanym stopniu nasilenia oraz w przypadku zaostrzeń dolegliwości takich jak: bóle kostno-stawowe, bóle mięśniowe (w czasie chorób reumatoidalnych), reumatoidalne zapalenie stawów, młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa

Tabletki mogą być także stosowane w celu obniżenia gorączki. 

 

Skład

W składzie tabletek Aspicam BIO znajdują się:

- substancja czynna: meloksykam. Jedna tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu.

- pozostałe składniki: laktoza jednowodna, powidon, krospowidon, magnezu stearynian. 

Dawkowanie:

Lek Aspicam BIO należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek Aspicam BIO przyjmować doustnie. Zalecana dawka dobowa: 1 tabletka. Tabletkę należy zażywać po posiłku, popijając wodą.

Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować tabletek dłużej niż 7 dni. 
 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu leczniczego.

Tabletki należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Aspicam BIO. Leku nie należy stosować u kobiet w ciąży i w okresie laktacji. Produkt nie jest także przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 15. roku życia.

Niektóre z efektów ubocznych występujących po przyjęciu leku, mogą wpływać niekorzystnie na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Barbara 2020-08-01 19:14

OK

Longin 2020-05-10 11:37

serio nie widzę wad. Trafiony zakaup.

Zibi 2018-05-10 22:04

Rewelacja.Stawy łokciowe i barków bolały po zbyt duzych coeżarach .Przerwa jakies tabletki przeciwzapalne nie warte pamietania i dalej ból.Trafiłem na Aspicam.2 dni i ból zaczął przechodzoc .W trzecim nawet lekko rozruch na silowni.Narazie pomaga az serducho mi sie cieszy.Wracam.do formy!Koniec obijania sie!

Beata 2018-04-03 20:30

Ten lek naprawdę mi pomógł .

Gracjan 2017-12-05 20:40

Ten produkt jest dla mnie najbardziej trafionym i cenionym produktem. W reumatoidalnym zapaleniu stawów mogę powiedzieć, że zawsze ratuje mnie z opresji.

Nika 2015-08-22 17:50

Wydaje mi się, że to jest aktualnie jeden z lepszych środków z którymi miałam okazje korzystać. Jedynie do czego mam ale to cena. Troszkę czasami za duża w większych opakowaniach :)

Wiki 2015-08-22 17:49

W szybkim czasie poczułam się o wiele lepiej i teraz wiem co potrzebuje aby wstać na nogi. Szybko redukuje bóle mieśniowo-stawowe i warto to używać!

Talita 2015-07-11 11:20

Mam takie dni, kiedy męczy mnie ból. Dręczą mnie różnorodne bóle: bóle mięsni i stawów... Wtedy z ukojeniem zjawia się Aspicam BIO :) Ból ustępuje. Ten środek daje radę.

Roxi 2015-03-27 18:51

Dla mnie Aspicam BIO jest lekiem, który wstrzelił się w punktacji 10/10. Nie znam lepszego na stawy i warto pamiętać, że mało szkodzi. Polecam! Dla mnie BOMBA!

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.