Kategorie produktów

Neo-Capsiderm

3.56 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Neo-Capsiderm

Neo-Capsiderm to lek dostępny w postaci maści, która wykazuje działanie rozgrzewające na bolące mięśnie.  

Środek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeiwobrzękowe oraz przeciwzapalne. Maść Neo-Capsiderm zalecana jest w leczeniu stanów zapalnych stawów oraz pomocniczo w nerwobólach. Lek należy stosować miejscowo na skórę. W miejscu aplikacji maści dochodzi do zaczerwienienia skóry.

Skład

W składzie maści Neo-Capsiderm znajdują się następujące substancje:

- substancje czynne: 100 g maści zawiera jako substancje czynne: noniwamid (Nonivamidum) - 0,05 g, kamforę (Camphora) - 5,3 g, olejek terpentynowy z sosny nadmorskiej (Terebinthinae aetheroleum a Pino pinastro) - 9,7 g, olejek eukaliptusowy (Eucalypti aetheroleum) - 2,5 g. 
- substancje pomocnicze: lanolina, parafina stała, parafina ciekła, wazelina biała.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

Niewielką ilość maści Neo-Capsiderm należy nanieść na bolące miejsce. Maść należy aplikować 1-2 razy dziennie. Preparatu nie należy stosować dłużej niż dwa dni.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Neo-Capsiderm. Preparat nie może być stosowany u dzieci.

Maść Neo-Capsiderm należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Grzegorz 2021-01-31 17:40

Kiedyś była więcej skuteczniejsza jak była w dawniejszym opakowaniu Po zmianie opakowania to maść jest już mniej skuteczna niż kiedyś jak była biała teraz jest pomarańczowa i mniej ,słabiej grzeje i nie pomaga tak szybko ale nadal jestem zmuszony do zakupu jej

Radomir 2019-12-12 11:33

serio nie mam się do czego przyczepić. właściwy zakaup.

Zofia 2017-05-30 11:06

Maść pomaga na ból, ale długo nie mogłam pozbyć się uczucia pieczącej skóry:(

Feliks 2017-05-26 13:56

Bardzo lubię tę maść, silnie rozgrzewa bolące miejsce przynosząc szybką ulgę.

Opinia użytkownika 2017-05-12 15:29

Jestem tenisistą treningi to dla mnie codzienność ale w pewnym momencie pojawiły się u mnie bóle mięśni. Nie mogłem sobie na to pozwolić. Lekarz polecił stosowanie Neo-Capsiderm . Faktycznie zadziałał!

Lucyna 2016-08-15 19:17

Wyznaję, że rozgrzewanie to najlepsze rozwiązanie na bóle o różnym nasileniu. W takich okolicznościach mam Neo-Capsiderm . Ten środek to dla mnie przełom:) Daję minusik za to, że musiałam objechać pół miasta.

Olaf W. 2015-08-31 17:23

Niestety nie podoba mi się jego działanie. Moje plecy są po prostu spieczone, to mi się nie podoba... Nie podoba mi się to ;/

Maniek53 2015-08-31 17:22

Skutecznie rozgrzewa oraz dodatkowo działa przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo! Ten efekt jest chyba najlepszy na rynku.

Natalia Anders 2015-05-22 19:24

Ogólnie bardzo mi się podoba Neo-Capsiderm i jestem zadowolona z jego działania. Oby tylko tak dalej dawał radę.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.