Kategorie produktów

inVag

4.89 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu inVag

InVag to probiotyk dostępny w postaci kapsułek. Niniejszy produkt leczniczy wspomaga leczenie infekcji zarówno układu moczowego jak i zakażeń okolic płciowych u kobiet.

Wskazaniem do stosowania leku InVag jest: czas po połogu, stosowanie antybiotyków lub zakończona antybiotykoterapia, zapobieganie infekcjom układu moczowo-płciowego, upławy, sytuacje, w których istnieje ryzyko zaburzenia równowagi flory pochwy, leczenie stanów zapalnych i zakażenia pochwy.

Lek zawiera w swojej formulacji żywe, dobroczynne bakterie z rodzaju Lactobacillus, które pomagają uregulować florę bakteryjną pochwy, zaburzoną przez czynniki takie jak stosowanie antybiotyków i doustnej antykoncepcji hormonalnej, stres, niewłaściwa higiena intymna i ryzykowne przyzwyczajenia seksualne.

Probiotyk InVag jest bezpieczny w stosowaniu, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. To pierwszy lek probiotyczny przeznaczony do stosowania dopochwowego, który jest tak dobrze dopasowany do kobiecej flory bakteryjnej Polek.

Skład

W składzie kapsułek InVag znajdują się następujące substancje:

- substancją aktywną są żywe pałeczki bakterii kwasu mlekowego (25% Lactobacillus fermentum 57A, 25% Lactobacillus plantarum 57B, 50% Lactobacillus gasseri 57C;

- pozostałe substancje to odtłuszczone mleko w proszku, sacharoza, sodu L-glutaminian, laktoza jednowodna, magnezu stearynian, żelatyna i tytanu dwutlenek.

Dawkowanie:

Kapsułki inVag należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: kapsułkę należy zaaplikować głęboko do pochwy. Należy pamiętać, by przestrzegać zasad higieny osobistej. 

Zalecana dobowa dawka leku InVag: zaleca się stosować jedną kapsułkę na noc przez siedem dni. Po konsultacji z lekarzem dozwolone jest powtórzenie leczenia.

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu InVag. Nie stosować u dzieci. W czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią decyzja o rozpoczęciu stosowania niniejszego leku powinna zostać skonsultowana z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dobowej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

InVag należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Irena 2018-05-30 17:08

inVag pierwszy raz brałam, jak mnie piekło w pochwie. Drugi raz brałam na upławy. W obu przypadkach lek inVag sprawdził się naprawde dobrze. Teraz mam zawsze w domu w razie , kiedy zdarzą się jakies nieprzyjemności. To probiotyk, więc można go brać nawet po okresie jak ktoś ma taką potrzebę. Ja np mam taki problem, że po porodzie opadła mi miednica i zawsze przy okresie łapie mnie jakies świństwo od obtarcia o podpaskę. Nic fajnego, ale dzięki regularnemu stosowaniu inVag już nie musze się martić.

Anita 2017-11-10 12:17

Złapałam jakieś paskudztwo na basenie i w konsekwencji męczyłam się z cuchnącymi upławami. Bez dwóch zdań trzeba było przejść się szybko do lekarza, Po tygodniu z invag problem się rozwiązał...

Żaneta 2017-05-13 00:07

Ostatnio przyjmowałam te niszczycielskie antybiotyki!!!! inVag wspierał mnie! a w sumie to nie mnie tylko moje dobre bakterie! Polecam! Zwłaszcza podczas przyjmowania antybiotyków!

Renata 2017-03-31 11:46

Daję 4 gwiazdki bo nie lubię takiej formy aplikacji leków. Najważniejsze, że InVag działa skutecznie.

Izabela 2017-03-24 12:54

Świetna sprawa na upławy, Invag szybko mi pomógł.

Martyna 2017-01-04 14:03

Niełatwo wybrać odpowiedni preparat probiotyczny dla swoich bliskich. W internecie widać tego całe mnóstwo... Cieszę się, że spośród nich bezsprzecznie wyróżnia się inVag :) Gwarantuje bardzo dobrą barierę ochronną.

Larysa 2016-09-10 23:23

Zakażenia okolic płciowych to przykra rzecz . Przykre, że zdają się pojawiać się ponownie ...:/ Na ten problem kupuję inVag :) sprawdza się najlepiej w walce z takimi infekcjami!

Ilona 2016-05-04 10:19

Hehehe, jak pierwszy raz lekarz polecił mi inVag to myślałam, że to coś dla facetów. Nie wiem dlaczego tak mi się to skojarzyło :D Jednak muszę przyznać, że ten probiotyk działa szybko i skutecznie na zaburzenia flory miejsc kobiecych. inVag przynosi ulgę, wspomaga i zapobiega nawrotom infekcji!

Iwona 2015-07-17 21:05

inVag to idealny środek na wszelkie problemy związane z układem płciowym kobiet. Jak tylko czuje, że dzieje się coś niedobrego, to prosze o niego w aptekach. Działa szybko i skutecznie, nigdy nie narzekam. Jedyne co mnie martwi. że ostatnio coraz czesciej łapią mnie jakieś problemy, a ja biorę inVag zamiast iść do lekarza...

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.