Kategorie produktów

Cholesterol OFF

3.5 Dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cholesterol OFF

Cholesterol OFF to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Kapsułki te są przeznaczone dla osób, które borykają się z wysokim poziomem cholesterolu we krwi oraz pragną go obniżyć. 

Cholesterol to składnik budulcowy komórek. Dzieli się na dwie frakcje: HDL i LDL. Ten pierwszy uznawany jest za dobry, a tym samym niezbędny w odpowiedniej ilości. Cholesterol LDL to ten rodzaj cholesterolu, którego zbyt wysoki poziom przyczynia się do pogorszenia stanu zdrowia, np. zwiększając ryzyko wystąpienia miażdżycy.

W składzie preparatu Cholesterol OFF znajdują się naturalne fitosterole. Fitosterole mają strukturę zbliżoną do budowy cholesterolu, a ich działanie polega na tym, że wspierają blokowanie przedostawania się do krwi cholesterolu frakcji LDL. W ten sposób sprzyjają zmniejszeniu jego ilości we krwi. 

Skład

W preparacie Cholesterol OFF znajdują się specjalnie wyselekcjonowane składniki. Całość tworzy innowacyjną formułę, zawierającą fitosterole, w tym Reducol. 

Zalecane spożycie:

Preparat Cholesterol OFF należy stosować zgodnie z informacjami umieszczonymi na opakowaniu produktu. 

Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki (1 kapsulka rano i 1 kapsułka wieczorem). Kapsułki należy popijać wodą.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania produktu Cholesterol OFF jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt ten dedykowany jest osobom dorosłym.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Nie stosować suplementu diety po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Klemens 2020-01-31 09:10

Zły poziom cholesterolu? Mój doktor doradził mi dokładnie to. ponoć się sprawdza.

Mścisława 2017-10-09 15:27

Ostatnie wyniki moich badań wykazały że z moim cholesterolem to trzeba by coś zadziałać ... Zakupiłam Cholesterol OFF gdyż dowiadywałam się że jest polecany przez lekarzy.

go to hell 2017-01-24 18:37

nie polecam cala dostawa 6 opakowan z terminem waznosci 2 tygodnie i wielkie problemy z odzyskaniem pieniedzy . firma to jedna wielka amatorka i sciema nie polecam sa inne i bardziej ciekawe oferty na rynku

go hell 2017-01-24 18:35

nie polecam termin przydatnosci 6 opakowan tylko 2 tygodnie i problemy z odzyskaniem pieniedzy , firma to jedna wielka dziecinada i amatorka nie polecam . nigdy wiecej

Madzia 2016-05-27 17:21

Preparat Cholesterol OFF to skuteczny środek, który będzie działał zwalczając skutecznie zły cholesterol LDL. Te niekorzystne substancje, które będą krążyć w naszej krwi mogą powodować duże ryzyko dla naszego zdrowia a nawet życia, ponieważ będą się odkładać na ścianach naszych naczyń krwionośnych. W dłuższej perspektywie blokuje to swobodny przepływ krwi. Niestety LDL prowadzi także do zmian o miażdżycowym charakterze a także do zawałów, dlatego należy o siebie zadbać i nie narażać się na takie niebezpieczeństwo.

Anna 2016-03-15 10:41

Suplement jest bardzo drogi, ale pomógł mi.

Opinia użytkownika 2016-02-09 12:50

Chyba pierwsze tabletki po których mój cholesterol spadł.

Janusz 2015-12-19 15:04

Od lekarza usłyszałam, że muszę uważać na mój cholesterol, bo w moim wieku łatwiej o zawał niż o cokolwiek innego. Przestraszyłem się dosyć mocno. Zawsze lubiłem dobrze zjeść, najlepiej coś ociekającego tłuszczem, ale po pięćdziesiątce zacząłem czuć się coraz gorzej. Kupiłem właśnie Cholesterol OFF by obniżył mi cholesterol, do tego zdrowa dieta i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. Wybrałem rower, bo to chyba najfajniejszy sport. Nie nudzi się i nie męczy tak mocno. Gdy pojawiłem na kontroli u lekarza 6 miesięcy później to najpierw mnie nie poznał, bo schudłem 15 kilo, a później nie mógł uwierzyć, że cholesterol spadł mi aż tak bardzo. Dzisiaj czuję się jakbym znowu miał 30 lat i nic mnie nie ogranicza.

Oliver 2015-07-02 08:46

Nie ma sensu wydawać tyle kasy na takie coś co i tak nie będzie działać. Trzeba radykalnie zmienić swoje podejście do życia, bo to inaczej nie ma sensu. Weź to pod uwagę w przyszłości :)

Onik 2015-01-12 09:45

U mnie jakoś za bardzo nie podziałała ten Cholesterol OFF. Nie polecam, gdyż moje wyniki miały za słabą poprawę aby mówić o jakimś spektakularnej poprawie.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.