Kategorie produktów

Urinal Junior

Urinal Junior

3.75 Dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Urinal Junior

Urinal Junior to suplement diety dla dzieci powyżej 3 roku życia, dostępny w postaci płynu doustnego. Suplement diety pomaga w dbaniu o zdrowy układ moczowy dzięki ekstraktom z żurawiny i liści brzozy brodawkowatej.

Zawarta w preparacie biotyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych, a cynk dba o prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. 

Skład

Komponenty suplementu Urinal Junior to: syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt z liści brzozy brodawkowatej (Betula pendula), ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinum macrocarpon), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, d-mannoza, aromat truskawkowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, substancja zagęszczająca: guma ksantynowa mleczan cynku, d-biotyna.

Zalecane spożycie:

Zalecana porcja produktu do przyjęcia w ciągu dnia to 10 ml.

Rekomendowane jest stosowanie produktu nieprzerwanie przez 12 dni, celem lepszego efektu wspomagania fizjologicznego funkcjonowania układu moczowego.

Przeciwwskazania

Przed użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Urinal Junior.

Suplement Urinal Junior należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-04-11 08:49

nieprzyjemny ból w końcu już mnie nie dotyczy. Szczerze sobie to chwalę.

Opinia użytkownika 2018-10-14 13:36

Mam pewną nieprzyjemną trudność - mój pęcherz non stop ma jakieś zapalenie! Próbowałam już różnych rozwiązań... Wszystko zawodziło! Poszłam do lekarza... Zalecił spróbować Urinal Junior ... Mam ten środek od wczoraj ale mam wrażenie, że ma świetny skład!

Urszula 2017-06-08 12:33

Mój mały gdzieś się nabawił jakiejś infekcji, bo go bolało przy oddawaniu moczu. Zanim dotarliśmy do lekarza na szybko podawałam mu Urinal Junior i podczas badań już wszystko było okej i małego nic już nie bolało.

Aneta 2017-04-04 21:11

Zdecydowanie jestem przecwna podawaniem dzieciom syropu glukozowo-fruktozowego! W lekach również!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.