Kategorie produktów

Cukierki Sula Lemon

Cukierki Sula Lemon

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Cukierki Sula Lemon

Cukierki Sula Lemon to suplement diety nadający uczucie świeżości w jamie ustnej. Cukierki zawierają witaminę C, która pomaga wzmocnieniu odporności organizmu. Cukierki Sula Lemon nie zawierają cukru.

Skład

Składniki Cukierków Sula Lemon to: sorbitol, zagęszczacz- guma arabska, kwas cytrynowy i mlekowy, wit. C, naturalny aromat cytrynowy, naturalny barwnik - kurkuma, mentol, olejek eukaliptusowy.

Zalecane spożycie:

Przyjmowanie Cukierków Sula Lemon powinno odbywać się zgodnie z informacjami dostępnymi na opakowaniu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Cukierki Sula Lemon.

Cukierki Sula Lemon należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ludomir 2020-01-02 09:02

nie tak dawno słyszałem kwas askorbinowy wcale nie zapobiega przeziębieniu. Potrafi jedynie zmniejszyć okres trwania infekcji.

Adela 2017-05-10 11:07

Cukierki są smaczne...ale jedzone w nadmiarze potrafią przepędzić na kibelek. Ku przestrodze! :)

Jula 2017-04-27 12:34

Pyszne i dobrze działają na gardełko!

Napoleon 2015-12-31 18:31

Od dwóch tygodni próbuję walczyć z niezbyt przyjemnym oddechem:( Myję zęby dwa razy dziennie a brzydki zapach jest nie do usunięcia!!! Wybrałem się więc do apteki i sprawiłem sobie Cukierki Sula Lemon . Ten środek usunął mój problem... Jest skuteczny. Polecam gorąco!

Danuta 2015-12-05 17:42

Od pewnego czasu zmagam się z nieświeżym oddechem. Jest to dla mnie dość wstydliwe, ponieważ nie mogę rozmawiać normalnie ze znajomymi. Znajoma poleciła mi Cukierki Sula Lemon . Ten specyfik skutecznie rozprawił się z moim problemem. A dodatkowo jest odpowiedni, by zadbać o zdrowie jamy ustnej.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.