Kategorie produktów

HASCERAL

HASCERAL

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu HASCERAL

Hasceral to lek polecany w chorobach przebiegających z zaburzeniami rogowacenia naskórka. 

Wskazaniami do stosowania leku Hasceral są choroby przebiegające z zaburzeniem rogowacenia naskórka takie jak rybia łuska, łuszczyca, łupież czerwony mieszkowy, nadmierne rogowacenie dłoni i stóp, rogowacenie mieszkowe, ponadto alergiczny i niealergiczny wyprysk dłoni, neurodermit, atopowe zapalenie skóry oraz stany nadmiernego wysuszenia skóry o różnej etiologii

Skład

Substancjami czynnymi leku Hasceral są mocznik i kwas salicylowy. 1 g maści zawiera 100 mg mocznika i 50 mg kwasu salicylowego.
Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: Polisorbat 40, trójoleinian sorbitanu, Simulsol 165, glicerol, wazelina biała.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Hasceral powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. Hasceral to lek do stosowania na skórę. Maść wcierać w zmienione chorobowo miejsca na skórze 1 do 2 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Hasceral.

Produkt Hasceral należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ida 2018-08-14 23:25

Łuszczyca to nic innego, jak łuszcząca się przesuszona skóra. Sama się z nim zmagałam, więc wiem, jak się objawia. Po jakimś czasie powiedziałam sobie dość. Nabyłam HASCERAL . Sporo naczytałam się o tym preparacie i wiem, że inne użytkowniczki są zadowolone. Ja osobiście wypróbowałam i mogę przyznać z czystym sercem, że nie znalazłam jeszcze lepszego rozwiązania.

Opinia użytkownika 2017-10-05 18:43

Łuszczyca... nigdy mi nie odpuszcza . U mnie można jedynie pielęgnować dobrze obecne na skórze zmiany. HASCERAL wg mnie jest w tym dobry . A jak wy sobie radzicie?

Natasza 2017-04-05 21:56

Maść jest naprawdę niezła. Nie chciałabym stosować jej przewlekle, żeby nie przyzwyczaić skóry bo jakiś tam wielkich problemów nie mam, ale jako środek doraźny jest OK.

Tamara 2017-04-03 16:32

Maść z powodzeniem złuszcza martwy naskórek i świetnie nawilża. Już po pierwszym użyciu widać różnicę. Rzecz warta uwagi

Fryderyka 2016-09-09 17:09

Łuszczycę rozpoznajemy jako schorzenie skóry i objawia się ona na przykład poprzez rogowacenie skóry bądź jej nadmierne przesuszenie. Zdecydowanie łupież należy do łuszczyc. Ile razy o tym słyszę, moją odpowiedzią jest zawsze: HASCERAL . Nie znalazłam jeszcze skuteczniejszego środka na łuszczycę. Ten jest najlepszy i nie zmieniam go.

Bogumiła 2016-06-30 16:12

O moim problemie zostałam oznajmiona podczas wizyty u lekarza medycyny estetycznej. Zauważył to po tym jak zobaczył cienie pod moimi oczyma. Polecił kupić HASCERAL - oczywiście go posłuchałam. Pomaga mi do teraz! Radzi sobie super na skórę z AZS.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.