Kategorie produktów

BEAUTY FORMULAS - Odświeżacz Do Ust

BEAUTY FORMULAS - Odświeżacz Do Ust

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu BEAUTY FORMULAS - Odświeżacz Do Ust

BEAUTY FORMULAS - Odświeżacz Do Ust wystepuje w fomie rozpylacza o smaku miętowym. Zwalcza nieświeży oddech spowodowany jedzeniem, piciem lub plaeniem. 

Skład

Skład BEAUTY FORMULAS - Odświeżacz Do Ust według INCI to: Aqua, SD Alcohol 40 Glycerin, Aroma, Sodium Saccharin, Cetyl Pyridinium Chloride, Menthol, PEG-40 Hydrogenated Casto Oil, Citric Acid.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. BEAUTY FORMULAS - Odświeżacz Do Ust należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Kasia 2017-05-10 11:04

Skutecznie odświeża oddech i a łatwością mieści się nawet w małej torebce.

Łukasz 2017-04-27 12:10

Fajnie działa, mam zawsze gdzieś przy sobie, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda. Już w sumie wyrobiłem sobie taki nawyk, że uzywam go po jedzeniu.

Bogumiła 2015-09-13 20:55

Od jakiegoś tygodnia zmagam się z nieświeżym oddechem. Krępuje mnie to, bo czuję, że znajomi dziwnie na mnie patrzą. Przyjaciółka zaoferowała mi BEAUTY FORMULAS - Odświeżacz Do Ust . Ten środek przyczynił się do eliminacji mojego cuchnącego problemu. Co więcej pomaga mi zachować świeży oddech przez długi czas.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.