Kategorie produktów

Dexem Repair

4.0 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Dexem Repair

Dexem Repair to wyrób medyczny, który jest dostępny w postaci kremu regeneracyjnego. Produkt ten przenaczony jest dla osób, zmagających się z problemami skórnymi, takimi jak wyprysk i podrażnienia.

Wskazaniem do stosowania regenerującego kremu Dexem Repair jest: zaczerwienienie, nadmierna suchość, zaczerwienienie, uszkodzenie skóry. Preparat jest bezpieczny dla dzieci i delikatnej skóry niemowląt.

Zawarty w składzie produktu kompleks 2QR wspiera proces gojenia sie ran wystepujących na skórze oraz wpływa korzystnie na jej stan i kondycję. Dodatkowo składniki wyrobu Dexem Repair wykazują działanie przeciwbakteryjne. 

Skład

W składzie kremu regenerującego Dexem Repair znajdują się następujące substancje: 

żel z Aloe barbadensis, krospolimer galaktoarabinianu i kwasu poliglukuronowego, woda, stearynian etyloheksylu, gliceryna, tlenek cynku, utleniony wosk mikrokrystaliczny, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, PEG-30 dipolihydroksystearynian, etyloheksanian cetearylu, mirystynian izopropylu, siarczan magnezu, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, octan tokoferylu.

 

Dawkowanie:

Instrukcja użycia wyrobu medycznego Dexem Repair:

grubą warstwę kremu nałożyć na zmienione chorobowo miejsce. Kolistymi ruchami wetrzeć w skórę. Stosować dwa razy w ciagu dnia lub w zależności od indywidualnych potrzeb. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania kremu Dexem Repair jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu należy niezwłocznie przemyć je wodą. Niniejszy wyrób medyczny nie zawiera sterydów ani hormonów. Nie stosować po upływie terminu ważności wskazanym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Danuta 2017-12-11 23:10

Stosowałam go bardzo długo, ponieważ widzę efekty. Moja skóra jest gładka. Pozbyłam się podrażnień, a nawet zaczerwienień, które były moją największą bolączką.

Mieszko 2017-01-25 14:46

O dziwo faceci walczą z problemami skórnymi. Wtedy trafiony staje się wyrób Dexem Repair . Widziałem go w reklamie. Kupiłem. Jestem cały happy:)

Adrianna 2017-01-22 14:20

Skóra jest delikatna i podatna na otarcia. W takich wypadkach ja mam i wybieram Dexem Repair . Ten środek stanowi dla mnie numerem 1 na wszelkie zmiany skórne.

Opinia użytkownika 2016-08-11 13:13

Mam zastraszająco mocno suchą cerę. Prezentuje się to brzydko. Babcia zaleciła mi zaopatrzyć się w Dexem Repair ... Używam od wczoraj ale już zaobserwowałam zdumiewające progres!!! Oby już tak zostało!

Opinia użytkownika 2015-09-14 23:34

Nie pomógł,a le też nie zaszkodził. Czytałam dość dobre opinie na jego temat, ale chyba jestem odporna na jego działanie.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.