Kategorie produktów

Elugel

Elugel

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Elugel

n/a

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Edyta 2016-03-04 16:41

Paradontoza zaczyna się niewinnie, bo od kamienia nazębnego. W późniejszym stanie może on prowadzić do stanu zapalnego i mogą się pojawić ubytki w uzębieniu. Elugel to środek, który warto stosować dla profilaktyki. Poza tym słyszałam, że warto go mieć.

Ludmiła 2015-10-25 09:55

Chciałabym się pozbyć takiego zmartwienia jak uciekanie dziąseł! Pewnie, że istnieją poważeniejsze powody do zmartwienia... Niestety ja mam takiego pecha. Co prawda Elugel przynosi efekty ale chciałabym coś mocniejszego.

Jagna 2015-04-08 20:09

Brałam suplementy diety , które przyczyniły się do tego , że dopadło mnie zapalenie dziąseł. Bolą mnie dziąsła, a do tego odkłada się kamień na zebach... Towarzyszy temu też obrzmiałość szyjek zębowych... i ciągłe uczucie jakby zęby miały mi wypaść...:( Postanowiłam wypróbować wyrobu Elugel i oczekuję, że zwalczy mój problem!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.