Kategorie produktów

Avilin Balsam Szostakowskiego

4.6 Bardzo dobry

ilość opinii: 10

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Avilin Balsam Szostakowskiego

Avilin to dermokosmetyk dostępny w postaci balsamu, zawierający recepturę powszechnie znanego balsamu Szostakowskiego. 

Preparat przeznaczony jest do profesjonalnej pielęgnacji ran - zwłaszcza ran przewlekłych i trudno gojących się.

Avilin Balsam Szostakowskiego został stworzony z myślą o osobach z bardzo podrażnioną skórą.

Składniki produktu wykazują działanie osłaniającei ochronne, dzięki czemu wspomagają naturalne funkcje regeneracji tkanek. Składniki balsamu głęboko odbudowują skórę, nawet bardzo podrażnioną, działają łagodząco, a także przyspieszają jej odnowę i regenerację. 

Preparat może byś stosowany w przypadku oparzeń (również oparzeń słonecznych) owrzodzeń skóry, odleżyn, odparzeń oraz wszelkiego rodzaju rany.

Preparat przebadany dermatologicznie.

Skład

Skład balsamu Avilin wg INCI jest następujący: 

eter poliwinylobutylowy (100 % Vlnilinum zgodny właściwościami fizykochemicznymi i mikrobiologicznymi z FP).

Dawkowanie:

Sposób użycia:

Avilin Balsam Szostakowskiego należy aplikować bezpośrednio na skórę, z uwzględnieniem skóry wrażliwej i podrażnionej, a także skóry ze zmianami wywołanymi niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Avilin Balsam Szostakowskiego.

Balsam może brudzić odzież. Przed użyciem należy zabezpieczyć odzież przed poplamieniem.

Przechowywać w temperature pokojowej, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przed zastosowaniem sprawdzić termin upływu ważności.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Oskar 2018-08-10 10:09

Balsam ma działanie regenerujące, osłaniające i ochronne. Przyczynia się do skutecznego przyspieszenia regeneracji uszkodzonych tkanek.

Teodora 2018-07-30 10:52

Jak sobie radzić z podrażnieniami skóry? Najlepiej mieć Avilin . Jest to specyfik kosmetyczny i dermatologiczny, który wspomaga regenerację skóry w przypadku podrażnień. Posiada właściwości łagodzące i nawilżające.

Agnieszka 2018-07-24 20:40

Od kilku lat pracuję w szpitalu. Spotkałam się już z osobami, które po operacjach bardzo długo leżą w szpitalu. Jeśli dojdziedo zaniedbań, osoby te mogą mieć problem z odleżynami. Często pytają mnie o rozmaite środki i preparaty. Nie jestem upoważniona do zalecania czegokolwiek. Mój tato był w szpitalu i u niego stosowaliśmy preparat Avilin .

Opinia użytkownika 2017-12-18 19:25

Udało mi się z dziewczyną wyjechać na wakacje do Portugalii. Słońce, plaża non stop. Zasnąłem w trakcie leżingu na plaży. Nie bądźcie zdziwieni, jak się spiekłem:( Jedyną pociechą jest to, że żona posiada Avilin . Już tak nie cierpię.

anna 2017-06-01 13:04

Nie miałam jeszcze takiego specyfiku, który szybko wykazałby efekty w leczeniu owrzodzeń podudzi.

Maria 2017-05-23 13:41

Zgadzam się z waszymi pozytywnymi opiniami o balsamie Avilin.

Asia 2015-09-13 20:53

M.L., oczywiście, że tak mówiła, bo tego uczą na studiach na medycynie. Uczą jak leczyć za pomocą leków, a nie co powoduje choroby albo jak zachować zdrowie. medycyna jest sponsorowana przez koncerny farmaceutyczne, które muszą zarabiać, a jeśli będziemy jeść zdrowo i nie będziemy chorować to nie zarobią. Zresztą nic nie tracisz. Gwarantuje Ci, że jak zaczniesz jeść zdrowo to nie tylko Twoja skóra poczuje się lepiej.

M.L. 2015-09-13 20:50

Aśka, Avilin mi też pomaga,a le z tą dietą to chyba ściema albo przypadek, bo moja derma mówiła, że jedzenie nie ma wpływu na wygląd naszej skóry.

Asia 2015-09-13 20:49

Avilin jest całkiem niezły dla wszystkich osób z dolegliwościami atopowego zapalenia skóry. Cudów nie robi, ale działa bardzo przyzwoicie. Zaczerwienia wokół nosa i ust dość szybko znikają i pomaga w zatrzymywaniu ich nawrotów. Jak ktoś ma problemy z AZS to polecam szczególnie mocno przeanalizować swoją dietę, bo to jest główny winowajca naszego problemu. Radzę odstawić przede wszystkim gluten, nabiał (sery, mleko itp.) oraz przetworzoną żywność (cola, batoniki, mrożonki itp.). Można też spróbować tzw. jaglanki czyli diety oczyszczającej podczas, której je się tylko kaszę jaglaną np. przez tydzień. W tym czasie nasz organizm szybko przetrawi kaszę jaglaną i zacznie wywalać wszystkie nagromadzone toksyny (skóra może się pogorszyć na kilka dnia, ale warto, bo później będzie lepiej).

Janina 2015-07-22 19:46

Avilin Balsam Szostakowskiego to produkt, o którym czytałam w jakimś kolorowym magazynie. Dość dużo pisze się o jego pozytywnym działaniu na skórę. Zaintrygowało mnie to, szczególnie że moja skóra jest sucha i spękana. Przekonam się, czy wszystko, co o nim mówią, jest prawdą.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.