Kategorie produktów

Filomag Skurcz

Filomag Skurcz

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Filomag Skurcz

Filomag Skurcz to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat jest wskaznay do stosowania dla osób, które chcą uzupełnić niedobór magnezu oraz witaminy B6 w organizmie.

Produkt ten w szczególności jest polecany osobom, które pracują umysłowo, są narażone na szkodliwe oddziaływanie stresu, czują się zmęczone zarówno fizycznie jak i psychicznie. 

Suplement diety Filomag Skurcz zawiera w składzie potas, magnez oraz witaminę B6. Niedobory tych składników mogą być zauważone w powyższych sytuacjach. Zawarte w kapsułkach składniki wspomagają funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. 

Dzięki temu wspierają redukcję zmęczenia i osłabienia organizmu, wspomagają siły witalne oraz oddziałują korzystnie w obrębie funkcji intelektualnych. 

Skład

W składzie suplementu diety Filomag Skurcz znajdują się następujące substancje:

chlorek potasu, mleczan magnezu, tlenek magnezu, silikonowana celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny, składniki kapsułki: żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu (E171), żółcień chinolinowa (E104), błękit patentowy V (E131), żółcień pomarańczowa (E110), azorubina (E122), pąs 4R (E124).

Zalecane spożycie:

Suplement diety Filomag Skurcz stosuje się doustnie, popijając wodą. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie.

2 kapsułki zawierają:

Składnik Zawartość (% RWS*)
potas (chlorek potasu) 300 mg (15%)
magnez (mleczan magnezu i tlenek magnezu) 75 mg (20%)
witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1,4 mg (100%)

*% RWS - procent Referencyjnej Wartości Spożycia

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu Filomag Skurcz jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i warunkach suchych, bez oddziaływania promieni słonecznych i nadmiernej wilgoci.

Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i kobiet w okresie laktacji. 

Zrównoważona dieta i aktywny styl życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety, a jedynie jej uzupełnienie.

Nie stosować, gdy upłynął termin ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Tamara 2018-07-09 15:03

Filomag Skurcz może być z powodzeniem stosowany przez osoby, które zauważają u siebie spadek witalności i ogólne osłabienie, które może mie negatywny wpływ na koncentrację. Stosuję te kapsułki od bardzo dawna mimo że ogólnie jestem przeciwniczką suplementów.

Kubuś 2018-03-12 14:26

Dobrze działa

Ingrid 2016-10-30 23:54

Jeszcze niedawno, non stop byłam jak cień bez życia. Na szczęście dowiedziałam się o Filomag Skurcz i czuję jak wraca do mnie energia.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.