Kategorie produktów

Blumag Jedyny

Blumag Jedyny

4.75 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Blumag Jedyny

Blumag Jedyny to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Kapsułki polecane są dla osób, które borykają się z przemęczeniem, osłabieniem, napięciem nerwowym i są narażone na sytuacje stresowe.

Wskazaniem do stosowania produktu jest chęć uzupełnienia codziennej diety w składniki zawarte w preparacie. 

W składzie suplementu diety Blumag Jedyny znajduje się magnez oraz witamina B6. Magnez i witamina B6 współdziałają ze sobą, gdyż witamina B6 wspiera wchłanianie magnezu. Oba składniki wpływają korzystnie na układ nerwowy i układ mięśniowy. 

Witamina B6 wspomaga prawidłowe skurcze mięśni, w tym mięśni serca. Wraz z magnezem wpływają na redukcję odczuwanego stresu i jego objawów, a także zmęczenia i znużenia oraz wspomagają naturalną odporność organizmu i funkcje umysłowe.

Skład

W składzie preparatu Blumag Jedyny znajdują się następujące substancje:

tlenek magnezu, kapsułka żelatynowa (żelatyna, barwniki - dwutlenek tytanu, indygotyna), substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Zalecane spożycie:

Suplement Blumag Jedyny należy stosować doustnie. Produkt należy popijać obficie wodą i przyjmować po posiłku.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety to 1 kapsułka. 

Zawartość składników w 1 kapsułce:

Składnik Zawartość (RWS*)
tlenek magnezu (magnez) 621,9 mg (375 mg) (100%)
witamina B6 1,4 mg (100%)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Nie przekraczać proponowanej do przyjęcia porcji preparatu. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zastosowania preparatu Blumag Jedyny jest nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt należy chronić przed światłem i wilgocią.

Produkt jest wskazany dla osób dorosłych. Nie stosować u dzieci i osób z niewydolnością nerek.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i aktywny styl życia stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie stosować suplementu diety po upływie terminu ważności. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Wit 2018-06-01 22:26

Leki czy suplementy na serce staram się konsultować z moim kardiologiem. Polecono mi Blumag Jedyny , bez zastrzeżeń wierzę, że jest dobry.

Ryszarda 2018-04-20 12:28

Jakieś 2 lata temu miałam często zaburzenia rytmu serca! Tak się działo niezależnie od sytuacji... Postanowiłam, że trzeba sobie jakoś z tym poradzić. Wybrałam się do apteki po Blumag Jedyny . Wcześniej moja przyjaciółka również zakupiła ten produkt i sobie chwaliła! I wiecie co wam powiem? u mnie też wszystko zadziałało jak powinno! Polecam!

Krzyś 2018-03-15 21:11

Wsparcie dla organizmu w postaci witaminy B6 i magnezu jest niezwykle ważne. Bkumag Jedyny jest naprawdę jedyny... w swoim rodzaju :)

Opinia użytkownika 2018-01-16 18:59

Jakość Blumag Jedyny jest przeciętna ale mało kosztuje i warto kupić

Opinia użytkownika 2016-07-21 13:42

Na półkach jest środków niezliczenie wiele! Jak trafić na ten najskuteczniejszy? Zawsze się na tym zastanawiam. Finalnie zakupiłem Blumag Jedyny . W moim przypadku daje sobie radę.

Świetny magnez 2016-03-15 11:38

Duża zawartość magnezu w tabletce, chyba największa na rynku i świetnie działa

Marta 2015-12-20 11:13

Nerwy przez szefa... na dodatek, zawsze komuś coś nie pasuje! Brak chwili na złapanie oddechu, a o jakimkolwiek życiu osobistym nie wspomnę! Cały czas tylko work, work i work... Nie dziwi więc , że serce zaczyna się męczyć! Coraz częściej ma nierówny rytm... Zakupiłam Blumag Jedyny . Mam nadzieję, że ten środek sprawdzi się na moje serduszko... Jeśli nie to trzeba będzie odwiedzić kardiologa...

Opinia użytkownika 2015-10-20 15:46

Używam Blumag Jedyny na poranne dudnienie i rumor serducha. Dopiero niecałe 2 miesiące a już czuję odmianę!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.