Kategorie produktów

Finacea (Skinoren Rosacea)

Finacea (Skinoren Rosacea)

3.54 Dobry

ilość opinii: 13

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Finacea (Skinoren Rosacea)

Finacea (Skinoren Rosacea) to produkt leczniczy dostępny w formie żelu. Preparat przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemami skórnymi.

Niniejszy żel szczególnie wskazany jest w leczeniu trądziku różowatego, trądziku pospolitego (młodzieńczego) oraz przy przebarwieniach skóry.

W składzie preparatu znajduje się substancja czynna - kwas azelainowy, który hamuje rozwój niektórych bakterii, będących częstą przyczyną trądziku. Wspomaga także redukcję zapalnych grudek. redukuje nieestetyczne ślady i blizny po trądziku.

Składniki żelu Finacea (Skinoren Rosacea) wpływają korzystnie na kondycję skóry, rozjaśniając przebarwienia, zmniejszając wydzielanie sebum i odblokowując pory. Regularne stosowanie preparatu w znaczny sposób przyczynia się do poprawy stany skóry.

Skład

W składzie żelu Finacea (Skinoren Rosacea) znajdują się następujące składniki:

- substancją czynna: kwas azelainowy 150 mg/1 g leku,

- pozostałe składniki: kwas benzoesowy (E210), karbomer 980, disodu edetynian, lecytyna, polisorbat 80, glikol propylenowy, woda oczyszczona, sodu wodorotlenek i triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha.

Dawkowanie:

Lek Finacea (Skinoren Rosacea) należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek należy stosować zewnętrznie na skórę. Niewielką ilość żelu nanosić na miejsca zmienione chorobowo. Delikatnie wetrzeć w skórę. Używać dwa razy dziennie: rano i wieczorem. 

Unikać kontaktu z oczami. Po użyciu należy umyć ręce. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego Finacea (Skinoren Rosacea). Nie stosować u osób poniżej 18. roku życia.

Produkt leczniczy Finacea (Skinoren Rosacea) należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-07-05 12:19

od dekady nie jestm podlotkiem a nieestetyczne pypcie pomimo tego nadal mi wyskakują. pora na odpowiednie kroki...

Ola 2018-09-11 17:18

finacea był ok w pierwszej fazie tradziku rozowatego, teraz izotek i acne rose... i jest dobrze

Kasia 2017-12-18 16:22

Dla mnie to klasyk w radzeniu sobie z licznymi zmianami skórnymi. Nie spotkałam się jeszcze z lepszym produktem.

Opinia użytkownika 2017-10-27 10:12

Trądzik za dzieciaka ok, ale teraz? Niestety, jest to możliwe ... Uważam, że korzystnie jest wtedy zastosować Finacea .

Joanna 2017-09-14 20:19

Finacea jest zupełnie ok i nieżle działa.

Zuza 2016-11-14 14:45

bardzo dobry i bardzo mocny srodek! polecam bardzo, na problemy z tradzikiem, ale tak jak ktos nizej napisał, trzeba uważać, bo jest naprawdę mocny!

Opinia użytkownika 2015-04-10 13:09

Najlepszy bez recepty dla osób z trądzikiem różowatym

Mati 2015-02-02 21:13

Lepiej działa niż reklama chciała;)

Tina 2015-01-21 20:55

Nie jestem zadowolona z tego produktu. Moja skóra po nim jest strasznie ściągnięta, w dodatku boleśnie piecze.

Dominika Kontra 2015-01-20 21:13

Na mnie Finacea słabo działa i wcale nie jest taka rewelacyjna. Myślałam, że cena troszkę zobowiązuje, jednak na mnie to wcale praktycznie nie działało.

Tendi 2015-01-20 21:08

Dla mnie ten lek jest za drogi. Nie powinny takie specyfiki kosztować 70 ZŁ. Jak są potrzebne dla wielu ludzi. Ja tego nie rozumiem aby tak utrudniać życie ..

Rafał 2015-01-20 21:07

Dobry środek, można na nim polegać, tylko trzeba być ostrożnym, bo działa na prawdę mocno i szybko. Ogólnie polecam Rafał!

Damian Darwik 2015-01-20 21:05

Mam bardzo duże problemy z trądzikiem różowatym i muszę przyznać, że ten suplement bardzo mi pomógł. jedynie na co mogę narzekać to cena, bo ona mnie demotywuje strasznie!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.