Kategorie produktów

Neoxen

Neoxen

4.63 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Neoxen

Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku oraz wspomaga powrót do sprawności ruchowej.

Lek Neoxen wywołuje na skórze przyjemne uczucie chłodu. Wskazania do stosowania to ból mięśni i stawów po urazach (stłuczenia, zwichnięcia, naderwania itp.), stany zapalne tkanek miękkich (zapalenie ścięgien, więzadeł mięśni i stawów) oraz  choroba zwyrodnieniowa stawów.

Skład

Substancją czynną leku Neoxen jest: naproksen.


Inne składniki leku to: choliny chlorek, chloralu wodzian, lewomentol, etanol 96%, karbomer, trolamina, Nipaguard MPA, Winterminth 7201, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Neoxen powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. 

Żel należy stosować od 2 do 6 razy na dobę, najczęściej w odstępach kilkugodzinnych. Nie należy stosować leku Neoxen dłużej niż kilka tygodni (najczęściej do 4 tygodni). Po zastosowaniu żelu należy umyć ręce, o ile leczenie ich nie dotyczy.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Neoxen.

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3. roku życia. Lek Neoxen należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Jarek 2017-07-22 19:31

Wydaje mi się, że to nie jest dobry środek! Neoxen powinien mieć o wiele silniejsze działanie, bo teraz czuje jedynie minimalny efekt przeciwbólowy!

Opinia użytkownika 2017-07-12 11:38

dobry na ból pleców

Amanda 2017-05-23 15:40

Na ból kolan używałam i naprawdę ten żel pomógł.

Brygida 2017-02-06 14:44

Za mało płynów i się narobiło... Jestem jak jeden gigantyczny obrzęk! Katastrofa tysiąc! Fundnęłam sobie Neoxen !!! Zadziała na taką porażkę? Nie mam pojęcia ale kibicuję samej sobie!

Opinia użytkownika 2016-10-11 18:43

Moja mama od zawsze poleca mi Neoxen na obrzęki. Faktycznie pomaga na ten problem!

Olga 2016-08-31 19:30

Neoxen działa rewelacyjnie! To super działa i cieszę się, że to znalazłam. Daje 5/5!

Opinia użytkownika 2016-03-17 11:51

Skończyły się moje kłopoty z bólem nóg!Polecam!

Minka 2015-08-31 17:30

Nie ma jak to znaleźć odpowiedni dla siebie środek przeciwbólowy. To daje radę i cieszę się, że to znalazłem :)

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.