Kategorie produktów

Alerbon

Alerbon

3.67 Dobry

ilość opinii: 3

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Alerbon

Kapsułki Alerbon to suplement diety wskazany dla osób, które wykazują objawy alergii m.in. na roztocza kurzu oraz pyłki traw i drzew. Przyjmowanie suplementu Alerbon pomaga uzupełnić dietę w składniki wpływające na łagodzenie objawów alergii.

Skład

Składniki suplementu Alerbon są następujące:

- substancja czynna: olej z czarnuszki siewnej (500 mg);

- pozostałe substancje: żelatyna, glicerol - składniki otoczki.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Alerbon powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Alerbon.

Zalecana porcja suplementu do przyjęcia to: 2 kapsułki preparatu do 3 razy w ciągu dnia. Porcję można zmniejszyć do 2 razy dziennie po 1 kapsułce. 

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Alerbon.

Nie należy stosowania preparatu Alerbon u dzieci, u kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Produkt Alerbon należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Witalis 2020-01-10 21:25

do późna moge wam wyliczać oznaki mojej choroby. Ale nie ma sensu. Lepiej pokazać coś co autentycznie pomoże.

Adam 2017-01-25 14:34

Stosowałem Alerbon przez 2 miesiące, ale kichałem jak kicham zawsze na wiosnę.

Fred 2016-12-08 14:34

Działa że tak powiem średnio. Roztocza kurzu sa bardzo aktywne w moim mieszkaniu (mimo wyeliminowania wszystkich potencjalnych źródeł), a Alerbon chyba nie do końca wspomógł sytuację.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.