Kategorie produktów

Homeogene 9

Homeogene 9

4.0 Dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Homeogene 9

Homeogene 9 to lek homeopatyczny wskazany w szczególności w takich dolegliwościach jak ból gardła, problemy z odkrztuszaniem i chrypa. Substancje czynne zawarte w leku wykazują działanie łagodzące błony śluzowe hardła. 

Lek homeopatyczny w postaci tabletek wspomaga nawilżanie gardła, przyczyniając się do zmniejszania podrażnień wynikających z zapalenia błon śluzowych gardła. Zmniejsza zaczerwienienia i niweluje trudności z mówieniem.

Homeogene 9 ma duży wpływ na proces odkrztuszania. Ułatwia usuwanie zalegającej wydzieliny, która może przyczynić się do pogłębiania problemów z gardłem. 

Skład

W składzie preparatu Homeogene 9 znajdują się następujące substancje: 

- substancje czynne: Mercurius solubilis Hahnemanni 3CH 0,667 mg, Pulsatilla 3CH 0,667 mg, Spongia tosta 3CH 0,667 mg, Bryonia 3CH 0,667 mg, Bromum 3CH 0,667 mg, Belladonna 3CH 0,667 mg, Phytolacca decandra 3CH 0,667 mg, Arum triphyllum 3CH 0,667 mg, Arnica montana 3CH 0,667 mg w 1 tabletce 200 mg
- substancje pomocnicze: sacharoza, guma arabska, talk, stearynian magnezu

Dawkowanie:

Produkt Homeogene 9 należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Przed zastosowaniem leku u dzieci w wieku od 6 do 12 lat zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Sposób i droga podania: lek Homeogene 9 jest przeznaczony do stosowania doustnie.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu doby to: 1 tabletka co godzinę. Tabletkę należy ssać między posiłkami. Nie przyjmować więcej niż 6 tabletek w ciągu doby. Gdy nastąpi widoczna poprawa należy zmniejszyć dawkę do 3 tabletek dziennie.


 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Homeogene 9.

Produkt Homeogene 9 należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu produktu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Natalia 2021-09-26 18:29

Homeopatia uratowała życie moim dzieciom i jesli ktos testował raz i zle dobrany lek to niech nie pisze opini ogólnych ze nie działa.

Roman 2020-08-05 10:46

kicham i prycham od kilku dni oprócze tego bolą mnie głowa i wszystko. To raczej nie przeziębienie ale stosować leki przecież czymś muszę

takitam 2018-06-08 11:04

Jak każdy "lek" homeopatyczny kompletnie nie działa. Równie dobrze można brać jakieś cukierki do ssania.

Henio 2017-11-17 16:07

Nie lubię tabletek na gardło, bo zostawiają mdlącą powłokę w gardle. Zazwyczaj są słodkie i ten posmak w ustach pozostaje! Te tabletki są super. Niezawodne.

Opinia użytkownika 2017-11-01 20:18

Od niedawna cały czas boli mnie gardzło i nie wiem co z tym zrobić. Kupiłam Homeogene 9 ... Mam nadzieję, że coś da. Jeśli nie to leżę...

Opinia użytkownika 2015-09-15 13:06

Najlepsze remedium na ból gardła i przeziębienie jakie do tej pory miałem okazję przetestować.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.