Kategorie produktów

Biofer

Biofer

4.21 Dobry

ilość opinii: 14

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Biofer

Biofer to suplement diety, który dostępny jest w postaci tabletek. Preparat wskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, kobiet, których problemem są obfite miesiączki, nastolatków, osób o o stwierdzonej anemii, zwiększonej aktywności umysłowej i fizycznej oraz dla osób starszych.

Biofer zawiera żelazo o zwiększonym wchłanianiu. Żelazo pomaga w produkcji czerwonych krwinek oraz w transporcie tlenu w organizmie, wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Skład

W składzie suplementu diety Biofer znajdują się następujące substancje: 

sproszkowana hemoglobina, skrobia kukurydziana, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć), fumaran żelazawy, substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, talk, stearynian magnezu), dwutlenek krzemu (sub. przeciwzbrylająca), barwniki (dwutlenek tytanu, tlenek żelaza czerwony i żółty), średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe z oleju palmowego i kokosowego.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Biofer powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Biofer

Zalecana dzienna porcja:

•    kobiety w ciąży: 2-3 tabletki dziennie

•    osoby dorosłe: 1-2 tabletki dziennie.

Zalecana porcja może być przyjęta jednorazowo lub podzielona.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Biofer.

Tabletki Biofer należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Marianna 2020-01-26 19:12

zazwyczaj usiłuję budować poziom żelaza przez zdrowe posiłki. Niestety to nie dało rady. Teraz biorę to lekarstwo i dalej się zobaczy.

Opinia użytkownika 2020-01-19 22:34

bardzo dobre wsparcie jak ktoś ma niedobór żelaza.

Opinia użytkownika 2018-10-29 20:52

Niedobory żelaza mogą negatywnie odbić się na zdrowiu. Mogą się objawiać osłabieniem i zwiększonym przemęczeniem. Ja sama długi czas chodziłam osłabiona i blada. Zaczęłam stosować Biofer . Ten produkt pomógł mi unormować wybiki badań krwi. Czuję się dobrze a anemia już mi nie grozi.

Edyta 2018-07-10 22:14

Stosowałam Biofer ze względu na zdiagnozowaną anemię. Niestety, zaparcia po leku były tak duże, że trzeba było poszukać innego rozwiązania. Myślę jednak, że lek sam w sobie jest dobry, a żelazo całkiem dobrze się przyswaja.

Agnieszka 2017-05-26 13:43

naprawdę dobry suplement! duzo lepiej sie po nim czuję!

Alena 2016-11-29 10:01

Idealny! Biorę w czasie ciąży!

joanna 2016-11-03 16:40

nie dla alergików

Eryk 2016-08-02 14:34

Mam zalecony Biofer na anemię z niedoboru żelaza. Wyniki badan krwi po 2 miesiącach przyjmowania tabletek uległy poprawie.

Barbara 2016-06-27 12:17

Z samego początku zauważyłam, że często jestem zmęczona i osłabiona. Zbadałam krew no i głównie żelazo i wyszło na jaw, że mam go za mało. To wskazywało na anemię. Zaczęłam stosować Biofer coby spróbować zaradzić. Zbyt krótko biorę, żeby mówić o super efektach.

Euzebiusz 2015-10-31 19:48

Od jakiegoś czasu pogarsza mi sie kondycja. Oprócz tego łatwo się męczę. Moja skóra jest blada:( Typowe objawy niedokrwistości. Pojechałem do laboratorium na badania lecz nabyłem oprócz tego Biofer . Mój cel to zakończyć schorzenie!

Marta 2015-10-11 23:51

Wyniki krwi po Biofer niejednokrotnie ulegały u mnie szybkiej poprawie, więc jeśli okresowa morfologia nie wyjdzie u mnie ok, to wspomagam się właśnie tym środkiem.

Blaise 2015-03-09 20:50

Bardzo dobre żelazo, wyniki morfologii poprawiają się już po kilku dniach! I nie ma po nim zaparć.

Ada 2015-01-15 00:47

nie mam mdłości i zaparć, które męczyły mnie podczas stosowania innych suplementów, polecam do stosowania na anemie

Olivia W. 2014-12-31 16:05

Daje znakomite efekty, przy czym nie pojawiają się bóle brzucha oraz wzdęcia. Korzystałam już z takich tabletek i miały właśnie takie działa ale te są dobre.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.