Kategorie produktów

Junior-Angin syrop

4.5 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Junior-Angin syrop

Junior-Angin to wyrób medyczny dostępny w postaci syropu dla dzieci. Wskazaniem do jego stosowania są infekcje dróg oddechowych, przebiegające z bólem gardła i dolegliwościami błon śluzowych.

W składzie preparatu Junior-Angin syrop znajduje się wyciąg z porostu islandzkiego oraz malwy. Są to składniki, które wpływają korzystnie na sprawność i kondycję błon śluzowych. Porost islandzki posiada właściwości bakteriostatyczne. Jest także źródłem soli mineralnych, krzemu, miedzi jodu oraz witaminy A. 

Ekstrakt z malwy zawiera w sobie substancje śluzowe, które wspomagają podraznienie gardła i strun głosowych. Dzięki związkom śluzowym wspiera eliminację problemów z odkrztuszaniem oraz trudności z przełykaniem. 

Skład

W składzie Junior-Angin syrop znajdują się następujące substancje: 

wyciąg z porostu islandzkiego, wyciąg z malwy, glukonian cynku, sorbinian potasu, roztwór maltitolu oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie:

Syrop Junior-Angin przeznaczony jest do stosowania doustnego. Zalecana dzienna porcja do przyjęcia:

Wiek Porcja pojedyncza Częstotliwość stosowania Porcja dzienna
dzieci 6-16 lat 5 ml 1-2x dziennie 5-10 ml
dzieci 1-6 lat 10 ml 2x dziennie 20 ml

Nie przekraczać wskazanej dziennej porcji do przyjęcia. 

Jeśli po tygodniu stosowania objawy nie ustępują, należy skonsultować sięz lekarzem. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zażywania wyrobu medycznego Junior-Angin syrop jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 1. roku życia. 

Nie używać po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Po otwarciu opakowania należy zużyć w ciągu 2 tygodni. Produkt zawiera substancje słodzące. Należy wziąć to pod uwagę u osób, które nie tolerują maltitolu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2018-07-25 17:55

W moim zawodzie gardełko odgrywa niebagatelną rolę i z tego powodu muszę je odpowiednio wspierać i chronić. Na szczęście w takich sytuacjach mam Junior-Angin syrop . Składniki preparatu mają działanie ochronne a dodatkowo wspierają prawidłową kondycję gardła i strun głosowych.

Opinia użytkownika 2018-07-23 13:19

W moim zawodzie nauczyciela muszę dbać o sprawność mojego gardła. Bywają takie okoliczności, kiedy gardło odmawia posłuszeństwa. A wtedy... szkoda gadać. Staram się, by takich sytuacji nie było dlatego stosuję Junior-Angin syrop . Składniki produktu łagodzą dolegliwości gardła i strun głosowych. Dzięki niemu mówienie sprawia mi przyjemność.

Daniela 2018-03-15 08:23

Ja, jako osoba dorosła, preferuję tabletki Juniir-Angin. Moim dzieciom natomiast podaję syrop. Płynna forma tego produktu jest równie skuteczna :)

Daniela 2018-01-16 09:45

Bez zdrowego gardła ani rusz... Kilkanaście razy w miesiącu tracę możliwość mówienia... Mam w torebce Junior-Angin . W takich momentach ten środek jest ok, pomaga.

Monika 2016-04-07 14:43

Skuteczne! Smak też ok, bo dziecko chętnie je ssało.

Opinia użytkownika 2016-04-01 11:41

działanie przeciwbólowe ma dobre, synek przestał płakać z bólu.ma dobry smak.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.