Kategorie produktów

Mydło Marsylskie OLIWA Z OLIWEK

Mydło Marsylskie OLIWA Z OLIWEK
Najtańsza oferta

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Mydło Marsylskie OLIWA Z OLIWEK

Nie można poddać wątpliwości, iż miód wielokwiatowy to samo zdrowie. To słodka propozycja dla każdego! O wspaniałych właściwościach młodego jęczmienia wiedzieli już nasi przodkowie. To składnik, który stanowi inspirację w tworzeniu coraz to nowszych terapii odchudzających. Dla fanów zdrowej kuchni polecamy syrop żurawinowy z ziołami oraz orzechy brazylijskie.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Sylka 2017-05-25 10:16

Bardzo delikatne mydło, urzeka pięknym zapachem. Nie wysusza delikatnej skóry rąk dzieci,

Jadźka 2017-05-09 11:15

Bardzo fajne mydełko. Delikatnie myję i pielęgnuje. Skóra po nim promienieje.

Opinia użytkownika 2016-10-10 21:58

Cenię sobie posiadać w łazience konkretny zapasik specyfików do higieny osobistej. Czuję się w takiej sytuacji bardzo zdowolona. Próbuję wybierać preparaty jak najlepszej klasy, takie jak Mydło Marsylskie OLIWA Z OLIWEK !

Opinia użytkownika 2015-03-24 19:59

Nie ma dyskusji, że codzienna higiena jest naprawdę ważna... Jestem przerażona, że pewna grupa osób nie wie o tym. Ja do higieny stosuję Mydło Marsylskie OLIWA Z OLIWEK . Specyfik robi to, co należy...

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.