Kategorie produktów

Miód Wielokwiatowy

Miód Wielokwiatowy
Najtańsza oferta

4.13 Dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Miód Wielokwiatowy

Odkryj dobroczynne właściwości miodu

O tym, że miód doskonale może wpływać na ludzki organizm wiadomo już od dawna. Jako pierwsi zauważyli to prawdopodobnie starożytni Egipcjanie – naczynia z miodem znajdowane są między innymi w grobowcach władców egipskich. Prawdopodobnie większość z nas pamięta także z własnego dzieciństwa pouczenia ze strony naszych babć i rodziców mówiących o tym, że miód jest nie tylko smaczny, ale i bardzo zdrowy. Dziś wiedza na jego temat jest powszechnie dostępna. Warto w takim razie bliżej zainteresować się tym niezwykłym produktem i odkryć wszystkie jego dobroczynne właściwości.

Dokładne działanie miodu na ludzki organizm zostało już poznane dzięki możliwościom współczesnej medycy która ustaliła, za co odpowiada ten produkt. Miód występuje oczywiście w różnych gatunkach, które często posiadają bardzo odmienne od siebie właściwości. Warto w takim razie poznać całą ich listę i dowiedzieć się, za co odpowiadają wybrane gatunki – dzięki temu będziemy wiedzieli, który z nich jest najlepszy akurat dla nas.

Jednym z najpopularniejszych gatunków tego przysmaku jest miód wielokwiatowy. Do jego pozyskiwania służą przede wszystkim letnie kwiaty, których okres kwitnięcia przypada na czerwiec i lipiec. Można poznać go po charakterystycznej, brunatnej barwie oraz bardzo słodkim smaku. Doskonale sprawdza się on między innymi w przypadku przemęczenia, anemii, chorób gardła czy zwykłego przeziębienia. Świetnie wpływa także na działanie układu krwionośnego i wzmacnia serce. Regularne jego spożywanie poprawia funkcjonowanie całego organizmu i dodaje nam energii w życiu codziennym.

Miód wielokwiatowy to słodka propozycja dla każdego. Jeżeli ktoś lubi słodkości, ale niekoniecznie przepada za miodem to może sięgnąć po sok z aloesu. Innym sokiem wartym spróbowania jest sok z jagód acai, które są uznawane za jeden z najzdrowszych owoców świata. Innym sokiem godnym polecenia jest sok z aronii.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Natalier 2018-10-21 19:51

Od kilku lat kupuje tylko i wyłącznie Miód Wielokwiatowy! Bardzo mi smakuje i cieszę sie, że zawsze jest taki dobry!

Teo 2017-05-23 10:56

klasyka!

Martyna 2017-05-11 11:31

Nie ma co kombinować i udziwniać smaków. Miód wielokwiatowy jest po prostu NAJ-LEP-SZY! :)

wojtek 2016-04-15 20:28

stosuje miod wieokwiatowy, gdy bierze mnie przeziebienie. zawsze dziala. herbata z miodem smakuje idealnie!

Aneta 2016-03-29 10:29

Dobry miód, ale nie mój ulubiony. Kupuje rzadko, dla urozmaicenia.

edyta 2016-03-01 21:09

po miod wielokwiatowy siegam zawsze w momencie, gdy lapie mnie przeziebienie. nie ma nic skuteczniejszego jak rozgrzewajaca herbata z dodatkiem miodu. miod polecam wszystkim,ktorzy sa przeciwnikami lekow. minusem jest slaba wydajnosc produktu, dlatego daje cztery gwiazdki.

Olaf W. 2015-08-29 17:55

Jak dla mnie to niestety ten rodzaj miodu bardzo średnio smakuje. Nie polecam go dla nikogo, chyba, że ktoś lubi mało słodki smak.

Anix 2015-08-29 17:51

Najlepszy miód! Moim zdaniem ma on najlepszy smak oraz dodatkowo każdy kogo znam go bardzo lubi :)

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.