Kategorie produktów

Potazek

Potazek

4.22 Dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Potazek

Potazek to suplement diety dostępny w formie kapsułek. Potas zawarty w suplemencie diety Potazek wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi. Suplement ten ułatwia pokrycie zapotrzebowania organizmu na potas. Preparat preznaczony jest dla osób dorosłych.

Skład

W składzie suplementu diety Potazek znajdują się następujące substancje:

chlorek potasu, sacharoza - substancja wypełniająca, żelatyna - składnik kapsułki, etyloceluloza - substancja wypełniająca, poliwinylopirolidon - substancja wiążąca, tlenki żelaza E172 - barwnik, koszenila E120 - barwnik.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie suplementu Potazek powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu Potazek. Preparat przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Zalecana porcja suplementu do przyjęcia to 1 kapsułka 2-3 razy dziennie (w czasie posiłku lub bezpośrednio po posiłku). Kapsułkę należy popić obficie wodą.

Przeciwwskazania

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik suplementu Potazek. Suplement diety nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią. 

Suplement Potazek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2021-01-16 00:18

dlaczego nie mogę go stosować mając wrzody?

Opinia użytkownika 2019-12-25 11:37

zdecydowanie ciężko wybrać pomocny lek na ciśnienie. Ten raczej nie jest ściemą

Katarzyna 2019-05-23 00:42

U mnie wywołał wymioty, nieprzyjemny ból żołądka oraz skurcze. Zaprzestalam suplementowac.

Jolanda 2017-10-19 13:26

Aby ustrzec się przed niedociśnieniem krwi warto z rozsądkiem brać Potazek . Ten preparat usprawnia krążenie i wspiera jego prawidłowy stan. Utrzymanie normy jest mega ważne dla zdrowia człowieka. Zarówno nadciśnienie jak i niedociśnienie są groźne.

Patrycja 2017-06-01 13:22

Potezek ładnie uzupełnia zwiększone zapotrzebowanie na potas.

Irenka 2017-05-24 15:45

Dla sportowców idealny!

Melchior 2017-01-05 13:32

Potazek sprawdza się świetnie w temacie wyrównania cisnienia krwi. Zdarzały sie sytuacje, że ten środek był mi pomocny. Całokształt działania i efektów - mogę oceniać wyłącznie jak najlepiej.

Opinia użytkownika 2016-01-29 11:09

Od około 2 miesięcy zdażają mi się nieregularne bicia/kołotania serca ! Czy to prawda, że spożywanie potasu może zniwelować to drganie? Potazek ma w skaładzie potas, myślicie, że może mi pomóc?

Metoda 2015-04-05 11:19

Suplementacja jest wskazana by organizm otrzymał codzienną porcję witaminek. Jednym z takich jest właśnie potas. Potazek to preparat zawierający niezbędną ilość ważnego potasu. Stosuję regularnie dla wsparcia organizmu.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.