Kategorie produktów

NAPROXEN Hasco

NAPROXEN Hasco

3.25 Średni

ilość opinii: 4

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu NAPROXEN Hasco

NAPROXEN Hasco to lek dostępny w postaci żelu.

Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Żel NAPROXEN Hasco z powodzeniem może być stosowany przez osoby, które borykają się z bólami mięśniowymi i bólami stawów.

Wskazaniem do stosowania żelu NAPROXEN Hasco jest: choroba zwyrodnieniowa stawów, urazy tkanek miękkich, urazy stawów i ścięgien. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.

Skład

Składniki produktu leczniczego NAPROXEN Hasco to:
Substancja czynna naproksen
Pozostałe składniki karbomer 5984, sodu wodorotlenek 30%, lewomentol, chloralu wodzian, glikol propylenowy, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, woda oczyszczona

1 g żelu zawiera 100 mg naproksenu.
 

Dawkowanie:

Lek NAPROXEN Hasco należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy NAPROXEN Hasco należy stosować na skórę. Niewielką ilość żelu należy nanieść na bolące miejsce i delikatnie wmasować. Żel zaleca się stosować 4-5 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu NAPROXEN Hasco. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.

Nie stosować w III trymestrze ciąży. W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie leku należy skonsultować z lekarzem. Produkt leczniczy NAPROXEN Hasco należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na etykiecie.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

123 2018-02-28 09:08

Niska cena i niska skuteczność.

Urszula 2017-10-08 14:10

Zdecydowanie nie polecam!

Teresa 2017-10-04 13:05

cena bardzo przystępna ;)bardzo skuteczny.tylko małe opakowanie....

Roman 2017-09-28 13:44

Dobre i szybkie działąnie przeciwbólowe. Szczególnie polecam na ból stawów spowodowany nadwyręzeniem.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.