Kategorie produktów

Felogel (Feloran) 1%

Felogel (Feloran) 1%

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 8

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Felogel (Feloran) 1%

Felogel (Feloran) 1% to produkt leczniczy w postaci żelu wskazany do stosowania miejscowego podczas bólu.

Felogel (Feloran) 1% należy do grupy leków niesteroidowycho działaniu  przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Żel dobrze wchłania się przez skórę i szybko działa. Produkt ma działanie antyagregacyjne na płytki krwi, przez co zapobiega występowaniu zakrzepów.

Żel wpływa hamująco na proces syntezy prostaglandyn poprzez hamowanie cyklooksygenazy. Felogel (Feloran) 1% zmniejsza odczyn zapalny, zmniejsza obrzęk i łagodzi ból. 

Skład

Składniki produktu Felogel (Feloran) 1% są następujące: 

sól sodowa diklofenaku 0,6 g/60 g żelu, carbomer, polietylenoglikol 400, glikol propylenowy, benzoesan sodu, etanol 96%, woda destylowana.

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Felogel (Feloran) 1% należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Felogel (Feloran) 1% należy stosować miejscowo na skórę. Zaleca się delikatnie wcierać żel w miejsce chorobowo zmienione 3-4 razy dziennie.

Jednorazowo powinno się wcierać 2-4g żelu - nie więcej. Czas stosowania leku powinien zostać ustalony przez lekarza.

 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Nie stosować w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Felogel (Feloran) 1%.

Stosować tylko na nieuszkodzoną skórę - nie wolno aplikować leku na rany, błony śluzowe i do oczu. Lek Felogel (Feloran) 1% należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Celina 2018-09-15 00:50

W nieprzyjemnościach ściśle związanych z układem krążenia warto czytać, co się bierze. W tej sytuacji chciałabym być świadoma. Wybieram Felogel (Feloran) 1% . Produkt wykazuje skuteczne działanie a także stanowi barierę ochronną na przyszłość.

Opinia użytkownika 2017-11-01 19:57

Od kilku lat pracuję w ogromnym magazynie. Każdego dnia wyładowuję ciężkie towary! Mam ogromny ból mięśni... Z pomocą przyszedł wyrób Felogel (Feloran) 1% ! Koi ból. Jest trafiony.

Sandra 2017-09-06 10:06

Jak dla mnie produkt działa naprawdę dobrze na wszelkie bóle miejscowe!

Bolesław 2017-07-18 13:15

Jestem pływakiem ostry trening to dla mnie codzienność ale w pewnym momencie zaczęły boleć mnie mięśnie. Nie mogłem odpuścić przez ból. Lekarz zalecił spróbować Felogel . I serio zadziałał!

Opinia użytkownika 2017-07-07 16:40

Mam problem z bolącymi stawami. Lekarz polecił Felogel . Stosuję od miesiąca. Już jest naprawdę dobrze...

Alicja 2015-11-25 13:58

Boli mnie klatka piersiowa. Wcześniej nie wiedziałam co mi dolega. Koleżanka sądziła, że to bóle na tle nerwowym. Miałą 100% racji! Badania potwierdziły. Mam nerwicę depresyjno lekową Zażywam Felogel (Feloran) 1% i chodzę na medytację. już jest lepiej! Troszczcie sie o siebie!

Bogna 2015-07-19 12:32

Bywają gorsze dni, kidy męczy mnie koszmarny ból pleców, głowy itd. Ale jeśli chodzi o walkę z bólem nie biorę byle czego. Sięgam po najlepszy. I taki jest Felogel (Feloran) 1% . Preparat nigdy mnie nie zawiódł i zawsze działał.

Hermenegilda 2015-03-11 17:18

Nerwobóle mogą być efektem przewlekłego stresu. Mogą się objawiać ukłuciami w klatce piersiowej. Nie jest to komfortowe uczucie. Warto mieć coś, co pomoże na taką dolegliwość. Felogel (Feloran) 1% to produkt dzięki któremu moje dolegliwości związane z sercem zniknęły raz na dobre.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.