Kategorie produktów

Żel Diklonat P 1%

Żel Diklonat P 1%

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Żel Diklonat P 1%

Żel Diklonat P 1% to lek z substancją czynaą diklofenakiem sodowym, który odpowiada za miejscowe łagodzenie bólu przy rozmaitych urazach, przeciążeniach i stanach zapalnych. Substancja ta należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Żel wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i zmniejsza obrzęki w takich dolegliwościach jak nerwobóle, reumatyzm, ból stawów, pleców, ból kręgosłupa czy ból mięśni oraz choroby reumatyczne.

Niniejszy produkt leczniczy stosowany jest w naciągnięciach i stłuczeniach. Wspomaga także regenerację elementów układu ruchu, jak mięśnie, stawy i więzadła .

 

Skład

Składnikami Żelu Diklonat P 1% są następujące substancje:

- substancja czynna: diklofenak sodowy 10 mg/1g żelu.
- substancje pomocnicze: karbomer 974 P, makrogolu eter cetostearylowy, cetiol LC, amonowy wodorotlenek stężony, alkohol izopropylowy, parafinę ciekłą, glikol propylenowy, aromat lawendowy, wodę oczyszczoną.

 

 

Dawkowanie:

Lek Żel Diklonat P 1% należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta lub na opakowaniu lub według zaleceń lekarza bądź farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Produkt leczniczy przeznaczony do stosowania zewnętrznie na skórę.

Instrukcja użycia:

2-4 gramy żelu nanieść na miejsce zmienione chorobowo, wmasowywać tak długo, aż żel się wchłonie. Po użyciu umyć ręce i dłonie. Stosować 3-4 razy w ciągu doby.

Nie stosować dłużej niż 14 dni bez konsultacji z lekarzem. Jeśli po tygodniu stosowania nie nastąpi poprawa, należy udać się na kontrolę lekarską. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do zastosowania preparatu jest nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować w przypadku uczulenia na kwas acetylosalicylowy i / lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne.

Produkt leczniczy Żel Diklonat P 1% należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-03-22 19:17

serio nie widzę wad. właściwy lek dla mnie.

Opinia użytkownika 2020-02-12 14:07

wybór lekarstw na uśmierzenie bólu traktuję bardzo zdroworozsądkowo. Tu nie ma miejsca na ryzyko. bo łatwo zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Cezariusz 2017-11-10 19:43

Okropny ból w plecach jest chyba jedynym z bólów który mnie męczy... Całe szczęście jest Żel Diklonat P 1% ! W każdej sytuacji mogę na nim polegać.

Oskar 2017-11-02 21:47

Moja ocena leku, jakim jest żel Diklonat P 1% może być tylko i wyłącznie pozytywna. Powiecie może, że nie warto kupować środków, które nie są wiodące na rynku, ale ja wcale nie jestem tego zdania.

Opinia użytkownika 2017-07-18 21:38

Żel Diklonat P 1% to preparat który posiada działanie o charakterze przeciwzapalnym. I dlatego można go stosować w celach rozkurczowych, do walki z gorączką i bólem różnego pochodzenia. Chodzi ogólnie o środki przeciwzapalne. Ten produkt jest bezpieczny, działa szybko i skutecznie. Słyszałam gdzieś, że może być dostępny w innej postaci.

Opinia użytkownika 2016-03-19 20:12

Boli mnie w klatce jak biorę wdech. Wcześniej totalnie nie wiedziałam co mi jest. Mama sądziła, że to przez ciągłe nerwy i stres. Nie myliła się! Lekarz potwierdził. Mam nerwicę depresyjno lekową Zażywam Żel Diklonat P 1% i chodzę do psychologa. Widzę znaczną poprawę. Troszczcie sie o siebie!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.