Kategorie produktów

Żel Veral

Żel Veral

4.89 Bardzo dobry

ilość opinii: 9

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Żel Veral

Żel Veral to lek przeznaczony do miejscowego leczenia uszkodzonych tkanek skóry. Żel wykazuje miejscowe działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne a także przeciwobrzękowe. Stosowany w takich dolegliwościach jak reumatyzm, ból stawów, ból mięśni, kręgosłupa i pleców.

Veral zawiera substancję czynną diklofenak sodowy. Substancja ta należy do grupy NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych).

Produkt leczniczy wspomaga leczenie RZS, czyli reumatoidalnego zapalenia stawów. Dodatkowo wykazuje działanie w przypadku zmian urazowych i przeciążeniowych, takich sfer jak ścięgna, więzadła, mięśnie.

Skład

Składnikami leku Żel Veral są następujące substancje:

- substancja czynna: diklofenak sodowy 10 mg/1g żelu
- substancje pomocnicze: alkohol etylowy 96%, alkohol izopropylowy, 10% roztwór wodorotlenku amonowego, karbomer, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Produkt leczniczy Żel Veral należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek przeznaczony do stosowania na skórę.

Instrukcja użycia: niewielką ilość żelu (2-4 g) nanieść na miejsce zmienione chorobowo. Wmasować w skórę i pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Stosować 3-4 razy w ciagu doby. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników leku Żel Veral. Produkt leczniczy Żel Veral należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w trzecim trymestrze ciąży. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na opakowaniu produktu. Produkt zawiera alkohol etylowy. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-06-21 21:38

wybór środków na uśmierzenie bólu traktuję nad wyraz racjonalnie. Brak tutaj półśrodków. ponieważ łatwo zaszkodzić swojemu zdrowiu.

Róża 2018-04-08 19:45

Zachwalacie sobie Żel Veral ? Ja mam mieszane uczucia. Niby dobry produkt ale jakoś niefajnie mi po tym było... 4/5 będzie stosowne

Tymoteusz 2018-01-23 15:13

Mam utrapienie... z bolącymi stawami. Żona poleciła Żel Veral . Stosuję miesiąc. Już prawie nie boli!

Konrad 2018-01-04 12:13

Przeszywający ból w plecach jest jednym z typów bólu który mnie prześladuje Odpukać, znam Żel Veral :-) W każdej sytuacji można na niego liczyć!

Natalia 2017-12-05 14:35

Boli mnie klatka przy oddychaniu. Początkowo nie wiedziałam co mi jest. Mama sądziła, że to nerwobóle. Miała rację! Lekarz potwierdził. Mam nerwobóle. Przyjmuję Veral i chodzę na jogę. Czuję się już dużo lepiej. Troszczcie sie o siebie!

Opinia użytkownika 2017-11-02 15:13

W mojej firmie dźwigam rozmaite kartony. W związku z tym ciąży mi ból kręgosłupa. Ratunkiem na szczęście okazał się środek Żel Veral . Cierpienie ustaje a dla mnie to jak kamień z serca. Jest świetny:)

Bolesława 2016-11-16 10:06

Nerwobóle mogą stanowić efekt stresu. Mogą się objawiać ukłuciami w klatce piersiowej. Nie jest to przyjemne uczucie. Warto mieć coś, co pomoże na taką dolegliwość. Żel Veral to produkt dzięki któremu zlikwidowałam nerwobóle.

Opinia użytkownika 2016-07-15 22:51

Przyczyny powstawania obrzęków mogą być różne jednak mimo to rozwiązanie będzie tylko jedno: Żel Veral . Na ten specyfik trafiłam za namową koleżanki. Muszę przyznać, że to był słuszny i trafny wybór i już będę wiedziała, co mam wybierać w przypadku obrzęków. Preparat zasługuje na medal.

Opinia użytkownika 2015-12-19 13:15

Próbowałam dużo specyfików wszytskie były średnie. W końcu trafiłam na Żel Veral . Od razu pomaga!!!

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.