Kategorie produktów

ROWAchol

ROWAchol

3.94 Dobry

ilość opinii: 15

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu ROWAchol

ROWAchol to produkt leczniczy w postaci kapsułek, które stosuje się w przypadku chorób dróg żółciowych oraz towarzyszących im dolegliwości, takich jak kamica żółciowa, w tym także w jej zapobieganiu, jak również w stanach skurczowych dróg żółciowych i dyskinezie dróg żółciowych.

Kamica żółciowa to jedna z dolegliwości gastrologicznych, która polega na tym, że w pęcherzyku żółciowym zalegają złogi zawierające substancje chemiczne pochodzące z żółci. W ten sposób powstają wyżej wymienione dolegliwości.

Zawarte w kapsułkach składniki, czyli terpeny pochodzenia roślinnego mają właściwości żółciopędne. W ten sposób przyczyniają się do zmniejszania zastoju żólci. Dzięki temu wpływają one korzystnie na zahamowanie wszelkich dolegliwości o podłożu wątrobowo-żółciowym. 

U osób stosujących preparat ROWAchol zauważa się znaczną poprawę metabolicznych funkcji wątroby i lepsze trawienie.

Skład

ROWAchol jest produktem leczniczym złożonym, w którego składzie znajdują się:

substancje czynne (1 kapsułka) α-pinen (13,6 mg), ß-pinen (3,4 mg), Camphen (5,0 mg), Cineol (2,0 mg), Menthon (6,0 mg), Menthol (32,0 mg), Borneol (5,0 mg)
substancje pomocnicze oliwa z oliwek 33,0 mg, żelatyna, glicerol 85%, hydroksybenzoesan etylu (sól sodowa), hydroksybenzoesan propylu (sól sodowa), wodny roztwór miedziowego kompleksu chlorofilu (E141).

 

Dawkowanie:

Lek ROWAchol należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Kapsułki ROWAchol należy przyjmować doustnie.

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego w ciągu dnia:

Wiek Dawka pojedyncza Dawka dobowa
dorośli 1 kapsułka 3-4 kapsułki
dzieci 6-14 lat j.w. 1-2 kapsułki

Nie przekraczać wskazanej dawki dobowej.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu leczniczego ROWAchol.

Kapsułki ROWAchol należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produkt leczniczy nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6. roku życia. Nie stosować w okresie ciąży, karmienia piersią oraz w ostrych stanach zapalnych dróg żółciowych i uszkodzeń wątroby. Nie używać po upływie terminu ważności. 

 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Tamara 2020-11-21 22:08

Wątroba jest organem często wymagającym detoksu. Lekarstwa to jedna sprawa ale należy nie zapominać również o rozsądnym odżywianiu!

Agnieszka 2019-06-24 21:51

Mała skuteczność a skutki uboczne duże..brałam przez około 3 tyg i spowodowało mi wymuszenie i obrzęk przełyku łącznie z bólem górnych dróg oddechowych 😭

Artur 2018-12-02 17:53

W lutym tego roku na Usg stwierdzono dużo małych niepoliczalnych kamieni w woreczku zolciowym. Bóle brzucha miałem częste Ale ataki typowe dla woreczka raz na trzy miesiące. Biorę rowachol od około 10 miesiecy. Do tego wprowadziłem dietę i jak narazie jest lepiej ale nie jest dobrze. Z opini pewnej pani która napisała mi że pozbył się kamieni dzieki temu leków zacząłem to stosować. Pani ten lek brała bardzo długo. Myślę że warto spróbować. Wolę tak niż od razu iść na operację. Oczywiście nie mam pewności czy mi pomoze Ale narazie się nie pogarsza więc czas pokaże.

Sabina 2018-10-30 20:26

Do tej pory moja wątroba przeszła przez naprawdę wiele :/ Zatrucie chemikaliami, toksyny to tylko niektóre rzeczy :/ Aktualnie dla profilaktyki kupiłam sobie ROWAchol ... Pragnę funkcjonować lepiej!

Olga 2018-01-22 21:41

Trochę czasu zeszło, zanim odkryłam, że moje kiepskie trawienie nie wynika z pogorszonej pracy żołądka ale z nieprawidłowej produkcji żółci. Odkąd kupuję na to Rowachol zauważyłam odczuwalną różnicę i mogę na powrót cieszyć się z nie do końca dietetycznego jedzenia poza domem.

Petroniusz 2017-08-25 19:41

Problemy z ukłądem pokarmowym to był mój stały PROBLEM. ROWAchol biorę od kilku dni ale już widać efekty.

Ania 2017-08-19 17:19

Moj pecherzyk zolciowy byl w beznadziejnym stanie-pogrubiala sciana do 6mm i trzy polipy do 2,5mm każdy. Ponad dwa lata walczyłam o niego biorac dzien w dzien jedna kapsulke rowacholu i jedną rapaholinu C. Wczoraj bylam na kontrolnym USG. Pani doktor byla w szoku. Fak,t ze jest to baaardzo rzadka sytuacja, zeby ziolowe leki tak pomogly- a jednak!!! Tak, ze zawsze warto sprobować!!!

Michalina 2017-07-27 10:31

ROWAchol to produkt, który pomaga mi zadbać o moje drogi żółciowe. Chodzi o to, by zapobiec powstawaniu kamicy żółciowej, która jest częstą konsekwencją zaniedbania swojego zdrowia układu moczowego. Niewydolność pewnych procesów powoduje obszerne i negatywne efekty w całym organizmie, stąd tak ważne jest to, by się wspierać.

Michalina 2017-01-30 15:33

Kiedyś miałam problem z kamicą żółciową. Ponoć jeśli się nie zlikwiduje problemu, można się nabawić powaznych konsekwencji zdrowotnych. Działam od razu i stosuję ROWAchol, dzięki któremu mam pewność, że zwalczam problem u jego źródła.

Sandra 2016-12-23 10:42

Spoko całkiem

Michalina 2016-07-08 10:43

ROWAchol warto stosować leczniczo na drogi żółciowe, ale też profilaktycznie, żeby zapobiegać dolegliwościom dróg żółciowych. Organizm jest tak skonstruowany, że powinien sam siebie oczyszczać. nie zawsze jednak jest do tego zdolny, dlatego gromadzące się złogi mogą prowadzić do uszczerbków zdrowotnych. Na szczęście z tym środkiem mogę skutecznie zadbać o swoje drogi żółciowe.

Klotylda 2016-01-13 13:58

ROWAchol jest bardzo dobry jak dla mnie. Zwyczajnie- ZAWSZE się sprawdza!

Wiola 2015-01-20 00:15

Miało być 1 a nie 5

Wiola 2015-01-15 00:53

Podobno trzeba stosować długie miesiące, żeby przyniosło jakiś efekt. Oczywiście o wyleczeniu drug żółciowych nie ma mowy. Nie polecam tego suplementu.

rafal8803 2014-12-31 00:16

Ostatnio bardzo miałem wielki problem z produkcją żółci. Farmaceuta polecił mi ten środek i w kilka dni poczułem poprawę. Ogólnie dobry środek, tylko drogi jak dla mnie

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.