Kategorie produktów

Oilatum Żel do kąpieli

4.67 Bardzo dobry

ilość opinii: 6

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Oilatum Żel do kąpieli

Oilatum Żel do kąpieli polecany jest do pielęgnacji suchej, wrażliwej skóry, może być stosowany do kąpieli dorosłych i dzieci już od pierwszych dni życia.

Specjalnie opracowana recpetura Oilatum uwzględnia potrzeby skóry podrażnionej i suchej, łuszczącej się, swędzącej, ze stanami zapalnymi. Żel pomaga natłuścić i nawilżyć skórę, pozostawia ją gładszą i nawodnioną. Zawarta w żelu parafina wspomaga odbudowę naturalnej warstwy wodno-tłuszczowej chroniącej wrażliwą skórę.

Oilatum żel nie tylko wspomaga nawilżenie i ochronę przed podrażnieniami, ale także dobrze łagodzi swędzenie skóry.

Skład

Skład Oilatum żel jest następujący:
- parafina ciekła lekka (Paraffinum perliquidum).
- substancje pomocnicze: polietylen, dilaurynian glikolu polietylenowego 400, polioksyetylenu 40 sorbitanoseptooleinian, 2-oktadodekanol, eter myrystylopropionowy, PEG-2, polifenylometylosiloksanu kopolimer, aromat „Floral Spice"

Dawkowanie:

Nanieść żel Oilatum na skórę, delikatnie masować (całe ciało lub podrażnione miejsca), następnie obficie spłukać i osuszyć skórę ręcznikiem.

Przeciwwskazania

Oilatum żel nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości czy uczulenia na którykolwiek z jego składników.

Używając żel do kąpieli trzeba uważać, żeby się nie poślizgnąć w wannie czy brodziku.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Rozanna 2018-12-15 13:05

Oilatum Żel do kąpieli jest genialny! Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry.

Opinia użytkownika 2018-06-22 16:21

Ochrona zdrowia nieowląt należy do bardzo ważnych aspektów a należy też dodać, że często jest to spore wyzwanie. Niemowlęta są kruche, wrażliwe i delikatne i ostatnim, co można im zrobić, to faszerować je chemią. Jako świadoma mama polegam na Oilatum Żel do kąpieli . Środek jest odpowiedni dla maluchów i godny zaufania.

Ania 2017-09-26 14:15

U mnie podobnie jak u @asik! :)

Asia 2017-09-22 19:50

seria Oilatum - zarówno starsza wersja jak i nowsza (BAby) była nieoceniona przy kąpielach moich dzieci (bardzo sucha, atopowa skóra) . Gdy trochę podrosły - przechodziliśmy na serię Balneum Optiderm - też polecamy

Opinia użytkownika 2017-07-15 21:41

Mam atopię... Dowiedziałam się o tym w wieku 25. lat! Teraz mój czas wolny spędzam na szukaniu wypowiedzi jak sobie z tym radzić! Oilatum Żel do kąpieli jest specyfikiem , który wydaje się być bardzo pomocny! Myślę, że też go użyję!

Cezaryna 2016-06-24 17:06

O mojej chorobie zostałam oznajmiona podczas wizyty u lekarza medycyny estetycznej. Stwierdził to jak tylko ujrzał cienie pod moimi oczyma. Polecił żebym kupiła Oilatum Żel do kąpieli - oczywiście go posłuchałam. Pomaga mi od poczatku aż do teraz. Radzi sobie super na skórę atopową.

Ranking zamienników

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.