Kategorie produktów

Elgydium

Elgydium

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Elgydium

Pasta do zębów Elgydium zapobiega powstawaniu próchnicy. Skutecznie chroni zęby przed działaniem kwasów przeciwpróchniczych. Pasta jest rekomendowana dla osób, które noszą aparaty ortodontyczne.

Skład

Skład pasty Elgydium (wg INCI) jest następujący:

Aqua, Glycerin, Sillica, Cellulose Lauryl Sulfate, Titanum dioxide, Aroma, Nicomethanol Hydrofluoride, PEG-12 dimethicone, Benzyl Alcohol, Chondrus crispus extract, Limone, Sodium Saccharin, Nicomethanol hydrofluoride: 1500 ppm F-.

Dawkowanie:

Zaleca się dokładne szczotkowanie zębów pastą Elgydium po każdym posiłku. Produkt należy używać jak zwykłą pastę do zębów.

Przeciwwskazania

Nie należy używać pasty Elgydium w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik preparatu.

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Ryszarda 2018-12-11 11:26

Aby nie dopuścić do powstania próchnicy, warto posiadać Elgydium . To produkt, który zawiera składniki, wpływające korzystnie na kondycję zębów. A próchnica to choroba zakaźna tkanek twardych zęba. A dzięki temu środkowi nie trzeba się martwić o jej rozwój. Dbanie o zdrowe zęby to podstawa.

Honoryna 2018-12-02 16:52

Dbanie o higienę jamy ustnej nie powinno być dla nikogo nowością. Mycie zębów to codzienny rytuał. Mamy szeroki wybór past do mycia zębów. Ja jednak wybieram Elgydium . Ten produkt nie tylko dobrze czyści zęby, ale także pozwala zachować bardzo świeży oddech.

Anka 2017-09-01 15:18

Elgydium sprawdziło się u mnie jak nosiłam aparat na zębach. Nie miałam wtedy żadnej nowej dziury przez 2 lata.

Opinia użytkownika 2016-03-23 21:13

Bardzo to wszyscy chwalili, ale niestety Elgydium nie działa w cudowny sposób na zepsute zęby Od teraz co pół roku robię przegląd.

Aleksy 2015-03-09 09:59

Chciałbym stuprocentowo ochraniać zęby przed takimi zagrożeniami, jak próchnica. Z wielu produktów, wybieram i polecam Elgydium . Wspiera moje ząbki.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.