Kategorie produktów

Piascledine 300

Piascledine 300

4.4 Dobry

ilość opinii: 5

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Leaflet icon Pobierz ulotkę

Opis produktu Piascledine 300

Piascledine 300 to produkt leczniczy dostępny w postaci kapsułek twardych. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które zmagają się z dolegliwościami bólowymi chrząstki stawowej.

Wskazaniem do stosowania kapsułek Piascledine 300 jest choroba zwyrodnieniowa stawów.

W formulacji preparatu Piascledine 300 znajdują się niezmydlające się frakcje oleju awokado i oleju sojowego. Składniki preparatu wykazują właściwości przeciwzapalne i przeciwreumatyczne. Substancje czynne należą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. 

Choroba zwyrodnieniowa stawów jest chorobą nieuleczalną, jednak niezmydlające się frakcje oleju awokado i oleju sojowego mogą wspomóc redukcję dolegliwości. 

Skład

W składzie kapsułek Piascledine 300 znajdują się następujące substancje:

substancje czynne niezmydlające się frakcje oleju awokado i oleju sojowego. Każda kapsułka zawiera 100 mg oleju awokado frakcji niezmydlającej się i 200 mg oleju sojowego frakcji niezmydlającej się.
pozostałe składniki butylohydroksytoluen, krzemu dwutlenek koloidalny, tytanu dwutlenek (E 171), żelatyna, erytrozyna (E 127), żelaza tlenek żółty (E 172), żelatyna wołowa (Typu B), polisorbat 80.

 

Dawkowanie:

Produkt Piascledine 300 należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek Piascledine 300 należy przyjmować doustnie. Kapsułkę należy popijać wodą, przyjmować podczas posiłku. Kapsułek nie należy rozgryzać. 

Lek należy przyjmować od 3 do 6 miesięcy. Zalecana dawka to 1 kapsułka dziennie. 

Nie przekraczać wskazanej dawki. 

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Piascledine 300. Produkt nie jest przeznaczony dla osób, które mają uczulenie na orzechy ziemne.

Produkt Piascledine 300 należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Produktu nie należy stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia. Wskazany jest wyłącznie dla osób dorosłych. Nie należy stosować tego leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności umieszczony na opakowaniu produktu. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Opinia użytkownika 2020-06-15 20:24

trochę popada i momentalnie odczuwam łupanie w nadgarstkach. bezcenny jest wtedy skuteczny produkt z apteki.

Patrysia 2017-12-06 15:25

Zwyrodnienie stawów to choroba nieuleczalna, jednak można zrobić wszystko, by odczuwane dolegliwości były mniejsze. W tym pomaga Piascledine 300.

nik 2016-03-23 09:35

naprawdę działa choć cena jest wysoka..

Zelmira 2015-06-28 14:23

Kilka dni temu zrozumiałam, że organizm nigdy nie będzie wieczny... Jak nie będziemy o niego dbać to może się to na nas źle odbić. Czytałam o chrząstkach stawowych i nagle pojawiła się ta myśl... Poszłam więc do apteki opodal i kupiłam Piascledine 300 . Mam wielką nadzieję, że ten specyfik przyniesie rezultaty.

Felicyta 2015-06-23 13:38

Ze starszym wiekiem chrząstki stawowe przestają być odporne i zużywają się. Przez to może dochodzić do uszczerbków. W tym celu warto stosować Piascledine 300 dla wsparcia moich stawów. Składniki produktu wspierają odnowę stawów i dzięki temu poprawiają sprawność.

Podobne produkty

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.