Kategorie produktów

Potas Tabletki

Potas Tabletki

5.0 Bardzo dobry

ilość opinii: 2

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Potas Tabletki

Potas Tabletki to suplement diety w postaci tabletek. produkt dedykowany jest dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w składniki produktu. W szczególności polecany osobom, które zmagają się z niedoborem potasu.

W składzie produktu Potas Tabletki znajduje się glukonian potasu. Potas to składnik mineralny, który wpływa korzystnie na utrzymanie prawidłowych skurczy, w tym skurczy mięśnia sercowego. Działanie potasu polega na mobilizacji organizmu do zwiększonej produkcji energii.

Proces ten jest niezbędny, aby wesprzeć pracę serca i mięśni. Dodatkowo potas usprawnia przepływ impulsów między komórkami nerwowymi.

Co więcej, potas bierze udział w utrzymaniu prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej i kwasowo-zasadowej.

Skład

W składzie suplementu diety Potas Tabletki znajdują się następujące substancje: 

glukonian potasu; substancja wypełniająca: celuloza (mikrokrystaliczna celuloza); substancja brzeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe; substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu); substancja glazurująca: nydroksypropylometylocelufoza; barwnik: dwutlenek tytanu.

Zalecane spożycie:

Suplement diety Potas Tabletki należy stosować doustnie. Tabletki popijać wodą. Zalecane dzienne spożycie to 1 tabletka 4 razy dziennie. Stosować w trakcie posiłku.

Składnik 1 tabletka 4 tabletki
Potas

80 mg (4%*) (485 mg glukonianu potasu)

320 mg (16%*) (1940 mg glukonianu potasu)

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Nie należy przekraczać wskazanej dziennej porcji do przyjęcia. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu Potas Tabletki jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement należy przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt jest wskazany tylko dla osób dorosłych. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że zrównoważona dieta i aktywny styl życia stanowią podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przed przyjęciem sprawdzić termin przydatności do spożycia. 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Patryk 2018-03-14 22:24

Bardzo dobry suplement. Potas jest niezbędny dla układu krwionośnego, dlatego warto dbać o jego optymalny poziom. Ten produkt jest bardzo dobry.

Adam88 2015-09-10 23:13

Stosowałem takie same tylko z Olimpu i w czerwonym opakowaniu. Te wiszę, że są o połowę tańsze w dwa razy większym opakowaniu. Więc 4x więcej tabletek z potasem za tę samą cenę. Jak ktoś miał problemy ze skurczami mięśni to polecam właśnie suplementację potasu.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.