Kategorie produktów

Undofen Lakier + Akcesoria

4.58 Bardzo dobry

ilość opinii: 12

Kategorie produktów

Zapoznaj się z ulotką

Opis produktu Undofen Lakier + Akcesoria

Undofen Lakier + Akcesoria to wyrób medyczny przeznaczony do zwalczania grzybicy paznokci. 

Undofen Lakier + Akcesoria sprawdza się w celu zapobieganiu i zwalczaniu grzybicy paznokci u stóp i dłoni. Składniki wyrobu działają poprzez tworzenie na płytce paznokcia wodoodpornej i trwałej powłoki, która stanowi ochronę i barierę przed dopływem tlenu. 

Takie działanie powoduje, że zmienia się środowisko i warunki panujące na płytce paznokcia. Warunki te uniemożliwiają rozwijanie się bakterii i grzybów. 

Ponadto składniki odżywcze zastosowane w preparacie Undofen Lakier wzmacniają paznokcie, zapewniając tym samym lepszą ochronę i szybszą ich regenerację.

W zestawie Undofen Lakier + Akcesoria znajdziemy pilniczki jednorazowe do paznokci, specjalistyczny lakier do paznokci oraz chusteczki nasączone środkiem dezynfekującym.

Skład

Skład lakieru Undofen: derywat celulozy, olej roślinny, octan etylu, etanol, eter, kwas karboksylowy, D-Pantenol, gliceryna, Cl. 77 820, C.1.77 400.

Skład chusteczek Undofen: woda, etanol, glikol propylenowy.

Dawkowanie:

Undofen Lakier należy stosować na chore paznokcie jeden raz na trzy dni. Okres stosowania wyrobu zależy od szybkości wzrostu paznokci oraz stadium choroby. Zaleca się stosowanie wyrobu do czasu aż odrośnie nam nowy i całkowicie zdrowy paznokieć.

Sposób użycia:

1. Przed zastosowaniem lakieru należy dokładnie wypolerować powierzchnię paznokcia przy pomocy jednego z pilniczków dołączonych do opakowania. Nie powinno się stosować pilniczka, który miał kontakt z chorym paznokciem, na zdrowe paznokcie. Zaleca się by po użyciu pilniczek wyrzucić. Zestaw zawiera 30 pilniczków, co powinno wystarczyć na cały okres terapii.

2. Wypolerowany paznokieć należy wyczyścić i odtłuścić za pomocą chusteczki dołączonej do opakowania. W zestawie znajduje się 20 chusteczek dezynfekujących.

3. Wyczyszczony paznokieć można pokryć lakierem. Zaleca się pokrycie całej powierzchni chorego paznokcia, za pomocą pędzelka.

4. Odczekać, aż lakier wyschnie, po czym nałóżyć drugą warstwę i również odczekać do wyschnięcia przez około 2 minuty.

5. Przed każdą kolejną aplikacją lakieru należy ponownie spolerować płytkę (tak by usunąć starą warstwę lakieru) oraz zdezynfekować ją za pomocą chusteczki.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania wyrobu medycznego Undofen Lakier + Akcesoria jest nadwrażliwość na jakikolwiek z jego składników. Preparat należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 10. roku życia. Nie aplikować Undofen Lakier + Akcesoria na otwarte rany. Nie używać po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. 


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


 

Dodaj opinię

Oceń produkt:

Opinie użytkowników Medsowa.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Łucja 2018-08-03 22:44

Grzybica paznokci jest brzydka i w powszechnej opinii uchodzi za zaniedbanie. Nabawiłam się grzybicy na siłowni. By się jej pozbyć, zaczęłam stosować Undofen Lakier + Akcesoria . Preparat szybko i skutecznie zwalczył grzybicę.

Małgorzata 2018-07-08 13:58

Najgorszy preparat, którego używałam do wyleczenia grzybicy paznokcia. Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam, aby stosować jako osłonę po zakończeniu leczenia innymi preparatami, po których zdrowy paznokieć paznokieć pięknie odrósł. Już po drugim tygodniu stosowania płytka paznokcia zaczęła "odchodzić" od skóry. Po kolejnym tygodniu wszystko wróciło do momentu rozpoczęcia leczenia w luty. Preparat drogi, jednak najbardziej szkoda czterech miesięcy intensywnego leczenia innymi preparatami. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

Halinka 2017-12-18 08:36

Jakiś czas temu zauważyłam, że na połowie paznokcia wyskoczyły mi zielonkawe plamki. Myślałam, że może nieopatrznie się gdzieś uderzyłam i to taki siniak, ale nie schodziło długi czas, wręcz przeciwnie - powiększyło się. Nie wiedziałam, czy powinnam zacząć działać specjalistycznie, więc profilaktycznie zaczęłam stosować Undofen lakier. Jest łatwy w aplikacji, ponieważ przypomina zwykły lakier do paznokci. Nakładałam go regularnie i zauważyłam po kilku dniach, że zielonkawy kolor zaczyna znikać. To był bardzo dobry znak :)

Marta 2017-11-13 10:52

Miałam taki problem latem, że paznokieć na dużym palcu u jednej ze stóp zmienił kolor na zielonkawy....Wyglądało to co najmniej nieestetycznie i miałam 2 wyjścia - albo ciś z tym szybko zrobić albo czekać w kolejkach do jakiegoś lepszego dermatologa żeby dostać pomoc. Postanowiłam najpierw spróbować zwalczyć to ustrojstwo na własna rękę i kupiłam sobie Undofen lakier. POzytywnie zaskoczył mnie bogaty pakiet jednorazowych dodatków, dzięki czemu przez miesiąc stosowania mogłam zachować pełna higienę, co oczywiście przełożyło się na sukces:)

Janka 2017-11-10 11:59

Undofen Lakier tworzy na powierzchni paznokcia trwałą wodoodporną powłokę, która tworzy mechaniczną barierę i ochronę przed dostępem tlenu, dzięki czemu zmienia środowisko na powierzchni płytki oraz wewnątrz paznokcia, zapobiegając rozwojowi grzybów i bakterii!!! Produkt Undofen Lakier działa szybko i skutecznie. Stosowałam raz na grzybicę i pomogło.

Olaf 2017-10-30 16:12

Przy grzybicy stosuję ten produkt już długi czas. Szkoda, że jest go tak mało, jest fajny, jeśli nie ma nawrotów grzybicy. U mnie to już zaawansowane stadium i na bieżąco muszę dokupować. Działa, jest naprawdę skuteczny, tylko potrzeba cierpliwości. Mam nadzieję, że kiedyś pozbędę się grzybicy na stałe.

Filip 2017-10-02 21:29

Wiadomo jak to jest, sport, basen itd. Łatwo się zarazić. A to było uciążliwe. I nie wyglądało estetycznie. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do lakieru do paznokci, ale się przekonałem. W końcu musiałem pozbyć się grzybicy

Marianna 2017-05-26 11:37

Walka z grzybicą to jak walka z wiatrakami, ale przy systematyczności faktycznie można liczyć na zadowalające rezultaty.

Lolka 2017-05-12 10:24

Produkt jest bardzo łatwy w stosowaniu. Można spokojnie to zrobić bez żadnego doświadczenia. Działa i szybko przynosi efekty- grzybica znika.

Ida 2017-05-11 16:02

Naprawdę działa, polecam!

Karol 2017-02-09 12:09

Trzy razy w tygodniu spędzam czas na basenie bo dorabiam sobie jako ratownik, a w wolnych chwilach pływam. Jak to na basenie, dopadła mnie jakaś grzybica co mnie w sumie wcale nie dziwi. Grzyby lubią wilgotne i ciepłe obszary. Wziąłem w aptece Undofen Lakier + Akcesoria . Produkt ma właściwości grzybobójcze. Liczę, że pomoże. Póki co unikam basenów.

Ania 2016-04-07 14:35

Produkt wygodny w użyciu. Skuteczny.

Serwis Medsowa.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.